Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek melyik a rosszabb? A stréber, vagy a kocka?

Figyelt kérdés

Én ugyan srác vagyok, de szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül


és még sorolhatnám...



ezek persze a szélsőségek, szóval senki ne vegye magára, aki egy picit is mérsékeltebb vagy (pozitív irányban) különbözik!



és ti mit gondoltok, csajok?


2010. máj. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
89%

"Nálam a buli szó nem egyenlő a discoval, ne haragudj kedves 21 éves komoly lány (xD)

18:53 voltam."

Nálam viszont igen. :) Ha nem is egy és ugyanaz, de hasonló és egyik sem érdekel.

Ez van, kell ilyen nyomi csajoknak is lennie a Földön, mint én, aki nem iszik, dohányzik. Nyilván szánalmas vagyok és biztos lemaradok mindenről. de ehhez még az is hozzámegy, hogy nem érzem bajnak ezt.

2010. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
Eggyetértek veled tudom mien ez.Nekem jobb itt ülnöm a gép előtt jobban érzem itt magam.
2010. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
19%

Senki nem mondta azt, hogy szánalmas vagy ezért, nekem is vannak ilyen barátaim akik nem járnak bulizni,mert nem akarnak, de ha nem is hiányzik hát akkor jó neked, én nem tudnék élni úgy, de az a te véleményed, ez meg az enyém

18:53 voltam.

2010. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy én előbb járnék egy stréberrel vagy egy kockával, mint egy bulik ászával.

mert a zárkózottak általában okkal azok, mert az ilyen menők közt kiszorítva érzik magukat és a géphez/tanulásba menekülnek.

De a megfelelő társaság mellett (aki nyilván nem egy discop*csa) megnyílnak és értékesebb társaságot nyújtanak, mint egy partiarc srác.

Egyik legjobb barátom épp ilyen. Egy táborban ugyanaz volt vele, mint a kiskorunkban olvasás órán hallott Bagoly mesében. Mindenki elkerülte, mert biztos nyomi, egész nap olvasott félrehúzódva és mikor beszélgetni kezdtem vele, úgy megnyílt, hogy elképesztő volt a különbség! Egy csodálatos és értékes ember, csak épp rejtegette.

21L

2010. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
56%

"Senki nem mondta azt, hogy szánalmas vagy ezért, nekem is vannak ilyen barátaim akik nem járnak bulizni,mert nem akarnak, de ha nem is hiányzik hát akkor jó neked, én nem tudnék élni úgy, de az a te véleményed, ez meg az enyém

18:53 voltam."

az irónikus megszólításból és a zárójelbe tett XD-ből gondoltam erre...

én meg önirónikus vagyok, szívesebben mondom ki magamra azt, amit más gondol, legalább elvehetem tőle a dicsőséget, hogy sikerül megsértenie.

Te nem tudnál így élni, én meg tudok. Kinek a pap, kinek a papné. Élni és élni hagyni.

2010. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:

19:00 tökéletesen elmondta! Nem mindenki akar élni olyan módon ahogy tit teszitek! Most akkor én bulizzam (akármit jelent) magam halálra akkor is ha nekem az nem esik jól? Nem fogok kimaradni semmiből mert mindent megteszek amihez kedvem van csak az a nagy helyzet hogy nekem a bulihoz stb egyáltalán nincs kedvem! Szóval itt fogalomzavar van! Nem mindenkinek ugyanaz az élet! És azért mert nem értesz egyet velem és neked más még nem kéne lenézni az egyémet! És inkább legyen yx millióm mint hogy csak arra emlékezhessek koldusként mennyit buliztam fiatal koromban. Egyszerűen nem érdekel, valaki elmodaná miért ciki ez vagy leszólandó? Én akiket megismertem ilyen bulizósnak azok mind boldogtalan, problémákkal küzdő, valamit elpalástoló emberek. Lehet te nem vagy olyan de nagyon sok... Nekem viszont nincs szükségem erre hogy boldog legyek az életben.

18L

2010. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
78%
szerintem meg mindenki kocka, aki itt ül a gyakori kérdések előtt...
2010. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
100%

19:18:

Mivel Te is egyetértesz velem és is egyetértek Veled! Nagyon jól leírtad a helyzetet! Sokan a zűrös családjuk miatt menekülnek a bulizásba. Ismertem nem egy ilyet, némelyik remekül lezüllött.

Én igenis büszke vagyok rá, hogy annak ellenére, hogy a legproblémás korszakomban volt a legtöbb családi gond (anya alkoholizmusa és egyéb "szépségek"), egy percig sem gondoltam rá, hogy meneküljek otthonról és a gondok elől a féktelen bulikba, b*szassam meg magam egy este 3 idegen pasival, mert attól minden jó lesz.

Volt nekem elég gondom ahhoz, hogy legyen miért lazítanom, mégsem hiányzott és nem lettem idegbeteg felnőtt az ilyen feszültség-levezetés nélkül sem. Viszont érett, bölcs igen, köszönhetően a "nyomi", hozzám hasonló barátaimnak. Amit többre értékelek mint azt 600-800 "barátot",akiket megismerhettem volna, ha 14 éves koromtól buliról-bulira járnék.

2010. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
73%

"szerintem meg mindenki kocka, aki itt ül a gyakori kérdések előtt..."

Igen, legyen az, többek közt Te is.

2010. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
Úgyérzem kifújtak a válaszok.De azért szerintem emeld majd ki.Mert ennek lesz még fojtatása
2010. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!