Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalnak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalnak a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"Te tudod mi az,hogy szerelem?" Kösz tudom mi az. :) Szerintem neked nincs fogalmad róla mi is az."


Mindenki hülye,csak te vagy helikopter..Világos.:D

2011. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Na látod ezért nem pazarlom rád az időm. Nem az anális szexen múlik. Te hoztad fel példaként szóval igy jártál. De ez csak egy apróság. Ha egy apróságot nem vagy képes megtenni annak, akit szeretesz, akkor nagyobb dolgokat sem fogsz. Lásd vese. De ezek csak példák persze. De látom még arra sem vagy képes, hogy a csökevényes agyad használd és következtess. Az ilyennek nem tudom miért kell párkapcsolat. :)
2011. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
beléd se szorult egy kis jólneveltség se :D a vese apróság.. ahamm.. persze.. te beszélsz ilyenekről, aki elhagyná a párját csak azért, mert valami nem esik neki jól az ágyban?
2011. nov. 16. 17:57
 34/39 anonim ***** válasza:

ma 17:54


Melyik lábán hord az asszony,azt mond már meg!:))

2011. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
kééérlek, szexelj már meg vkit, mert addig ilyen kötekedő leszel :D
2011. nov. 16. 18:02
 36/39 anonim ***** válasza:

"aki elhagyná a párját csak azért, mert valami nem esik neki jól az ágyban?"


Mert ugye te nem hagynád el a pasid, ha soha tudna kielégitene, félperces menet lenne a maximum és még az is szar. Ha azt mondod, hogy nem hagynád el akkor hazudsz. Szóval akkor miről beszélünk?

2011. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

ma 18:03


Szóval innen ez a rengeteg belső frusztráció..

2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Walk With Me ***** válasza:
100%
Szerintem egyik nemnél sincs kifogás. Mindent meg lehet beszélni, ha meg nem, akkor szakítsanak. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy találjunk valakit akivel minél egyszerűbb az élet és dughatjuk is. Igen is támogatni kell a másikat a problémáiban, gondjaiban, legyen az lelki vagy anyagi. Aki valami párkapcsolati probléma elől másikhoz menekül ahelyett, hogy azon lenne, hogy megoldja a problémát, egyszerűen egy gyenge jellem. Ha nem lehet megoldani a problémát, akkor az a minimum, hogy megbeszélik és szakítanak, aztán utána már mehet mással dugni, de addig nem.
2011. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

" Mert ugye te nem hagynád el a pasid, ha soha tudna kielégitene, félperces menet lenne a maximum és még az is szar. Ha azt mondod, hogy nem hagynád el akkor hazudsz. Szóval akkor miről beszélünk? "


ami engem illet, én 3 évig voltam együtt egy olyan pasival, aki csak 5 percig birta, néha egy kicsit tovább, de megoldottuk.. és nem emiatt dobtam ki, hanem azért mert nem törődött velem, meg mert már nem voltam belé szerelmes. ugyh erre varrjál gombot :)

2011. nov. 16. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!