Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csalnak meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalnak meg a férfiak bennünket?

Figyelt kérdés
Vitassuk meg ezt eggyüt ha erdekel benneteket ez a kérdés talán segithetünk egymáson.
2008. szept. 26. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért csalnak meg minket ? Szerintem mert vagy tul fiatalok és még nem élték ki magukat , vagy azért mert nem adunk meg nekik mindent amit kivánnak, és szerintem azt a kérdést korhoz is kéne csatolni ! Hány éves korosztályra gondoltál ?
2008. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak vizuális típusok. Meglátni és megkívánni. Minden nőnél van szebb,és a pasiknak ez kell. Segíteni nem fogunk tudni egymáson,mert amióta világ a világ, a férfiak megcsalják a nőket, és a nők nagy része sem különb ám. Csak mi inkább érzelmi síkon. Ez van.-----Ui: Tisztelet a kivételeknek,mert azok mindig vannak,még ha nem is sok.
2008. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez rágalom és általánosítás! Ez épp olyan tipizálás hogy egyesek szerint a nők vagy férfiak ilyenek vagy olyanok! Az ilyen előítéletektől jobban érzed magad?


Ha meg téged csaltak meg gondolkozz el magadon és a párkapcsolatodon, mennyi energiát fektettetek annak csiszolására.


Hajlamos ugyanis sok ember sértődött lenni, hogy elhagyja a másik. Némi önkritika néha nem árt.

2008. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért typus függő is, nem szabad általánosítani, de nyilván vannak olyan pasik, akiket természetüknél fogva a farkuk vezet nem az agyuk. de ez igaz az egyes lányokra, is, akik egyszerűen nem bírják összezárni a lábukat. szerintem egyszer minden pasit be lehet szelidíteni, amikor megtalálja azt a lányt, akin kívül másra gondolni sem akar.csaltak már meg engem is, valószínűleg azért mert nem én voltam a lány, nem tudtam maximálisan megadni a kapcsolatnak azt amire a pasinak szüksége lett volna. szerintem ez a fő probléma, hogy a pasik ilyenek, amit nem kapnak meg egy kapcsolatban, akkor mennek és megkeresik maguknak, míg egy lány általában türelmes, belenyugvó tipus.
2008. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
23.57-es válaszolonak üzenem teljesen egyet értek, van mikor nö cslja meg a férjét/ barátját /, de nem általánositanék, még azt sem tudjuk milyen korosztályrol kéne vitát nyitni !!!! Ez sokt jelentene ha tudnánk, mert más válaszokat, illetve tanácsokat adhatnánk!!!
2008. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez maximálisan nevelés, beállítottság és látott minta kérdése. Én pl az életben nem csalnám meg a páromat, mert az már azt jelentené hogy olyan baj van köztünk ami idáig vezet és akkor már eleve a kapcsolatnak sincs értelme ha megfordul a másik fejében a félrelépés. Szerintem. De van aki csak kíváncsiságból lép félre, érzelmekkel ezek nem tudom hogy tudnak elszámolni mert általában jó esetben az ember csak akkor fekszik le valakivel ha szereti. Jó esetben, de ez alól is vannak kivételek. Aki meg érzelem nélkül dug össze-vissza az nem különb az állatoknál. Sajna néhány ember tényleg nem...... Sajnos egyesek nem fogják fel mivel járhat egy félrelépés ha megteszik, pláne ha kiderül, a másiknak egy nagy fájdalom tud lenni, rámehet kapcsolat, ne adj isten család is egy pillanatnyi felálló ... vagy egy viszkető.... miatt. Szerintem ha érzelmileg és testileg mindent megkap egy ember a kapcsolatában nincs az a 3. személy aki eltérítheti.
2008. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért csalnak meg a nők bennünket?
2008. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet, hogy valami olyanra vágyik, amit nem kap meg otthon. Vannak olyanok is akik egyszerűen genetikailag képtelenek hűségesek lenni...
2008. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak általában azért csalják meg a párjukat,mert otthon nem kapják meg azt amit szeretnének,és persze ezt sokan ki is használják...csak ott már fizetős a játék :)

A nőknél kicsit jobban tabu ez a téma,mert kevesebb férfi van aki nem elégíti ki a párjuk fantáziáját.A férfiak bevállalósabbak,mint a nők.Akik nem csalják meg a párjukat,azoknál nincs tabu.

2008. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, Bazmeg. először is. Én személy szerint, nem csallak meg Titeket, mindannyiótokat. de ha túl is esünk ezen az általánosításon, és a fölött is szemet hunyunk, hogy a nők közül ugyanannyian, ha nem többen kefélnek félre, akkora több általános eset van.

-pia, buli, aztán elszabadul.

-egyszerűen nem gondolja helytelennek amit csinál

-vagy annak gondolja, és élvezi...


de mondom, Én nem csallak meg Titeket, és ez a három a nőkre ugyanúgy vonatkozhat...

2008. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!