Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalnak a férfiak?

Miért csalnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy aki normális kapcsolatban él, rendszeres a szexuális élete (napi), esetleg szerelmes is, az a férfi miért lép félre? Ma egy férfi ismerősöm mondta, hogy azért, mert olyankor rájön, hogy a párja a fontos. Tudom, hogy az esetek többségében NEM a "jobb nő" viszi a férfiakat a megcsalásra. A világ legjobb nőjét is képesek megcsalni. Milyen indíttatásból? Ne mondjátok, hogy az ösztön...
2009. szept. 13. 23:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A barátnőmet eddig 6szor csalta meg a párja. És még mindig együtt vannak, már kezdi "megszokni". Nem értem, hogy ez miért normális. Egy nő ilyet nem csinál, ha boldog, szerintem csak bosszúból. Egy pasi viszont a legboldogabb kapcsolatban is képes.. Érdekelne a véleményetek! Pasik is irjatok!
2009. szept. 13. 23:10
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
felteszel egy kérdést, általánosítasz és a végén ezt is megszabod, hogy mit ne válaszoljunk????
2009. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
szerintem az érintettet kellene megkérdezni.
2009. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
szerintem egy kiegyensulyozott kapcsolatban nem lep felre a ferfi. maximum egy kiegyensulyozottnak hitt kapcsolatban lepik felre, ami egeszen mas...
2009. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem. bármelyik férfit el lehet csábitani, hihetetlen de ez van. náluk ez nem olyan "fontos", csak tudnám hogy miért
2009. szept. 13. 23:30
 6/19 anonim válasza:
85%
A pasik érzelem nélkül is képesek a szexre, míg a nők nagy többsége nem. Persze itt is vannak kivételek. Minden pasit ellehet csábítani egy bizonyos nőnek. Nincsen az az erkölcsös nő sem, akit nem lehetne " táncba vinni", csak ott is el kell jönnie az igazi pasinak.
2009. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Ne általánosíts! Én soha nem csaltam meg a páromat, és nem is áll szándékomban. Sőt, továbbmegyek, és ki merem jelenteni, hogy engem nem lehet csak úgy, akaratom ellenére elcsábítani.


A férfiak nevében kikérem magamnak az általánosítást, mert az a kijelentés, hogy minden férfi léha és csapodár legalább annyira igaztalan és igazságtalan, mint az, hogy minden nő qrv@.


És persze, akinek nem inge, nem veszi magára.

2009. szept. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát tudod, nagyon kiváncsi lennék arra, ami az én páromat el tudná csábitani - akár mindenemet feltenném rá, hogy nem sikerül senkinek. (Pedig nem vagyok egy szuper szépség, hanem egy átlagos nö.)

Akit el lehet csábitani vagy csak úgy megcsalja a feleségét, azzal nem érdemes együttélni. A komoly és értékes férfiak nem ilyenek, amilyennek te tartod öket.

Az ösztönnel meg csak az takarózik, aki gyenge akaratú vagy csak egyszerüen szemét. (Ha az emberek az ösztöneik szerint élnének, akkor nem tudnának társadalmat alkotni, az erkölcsöt éppen erre "találták ki".

2009. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

01,31-nek tökéletesen igaza van.Miért általánosítasz?

Talán csak Te nem találkoztál még tisztességes férfival.

Akit meg meg lehet egy fél tucatszor csalni annak úgy kell,Ő maga is tehet róla.Miért él együtt egy ilyen emberrel?Egyébként aki "csak úgy" megcsalja a párját,annak valami hiányzik a kapcsolatából,nem elégedett 100%-ig.

Az igaz,hogy ha problémák merülnek fel egy kapcsolatban,akkor a férfiak többsége önző módon így keresi a kiutat,de nem lehet általánosítani mert nem mindenki ilyen.Ahol félre lépés történik,ott vagy nagyon lestrapált problémás a kapcsolat és így próbál az egyik fél szórakozást kikapcsolódást keresni magának,(szemét és önző módon,mert nem így kellene)vagy egy langyos kapcsolatról van szó,ami kényelmes elvan benne a pasi,de keresi a jobbat az izgalmasabbat,aki minden téren jobban megfelel számára.De addig is van aki ellátja,főz rá mos rá takarít helyette...stb..szóval magyarul van egy cselédje,és egy ágymelegítője.Az a nő amelyik meg ezt eltűri eléggé buta.

2009. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

01:31-es nagyokat bólogatok, igazad van.

28/N

2009. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!