Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szükségből csalnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szükségből csalnak, a nők meg vagy élvezetből, vagy bosszúból? Igaz-ez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a pasik általában akkor mennek félre, ha mennyiségi, vagy minőségi hiányuk van, viszont a csajok akkor ha nem tudnak szenvedélynek ellenállni, vagy ha gyűlöletből bosszút állnak.
2010. szept. 25. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ennyire általánosítani.
2010. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már miért ne lehetne? Nem azt írtam, hogy mind, hanem azt, hogy általában.
2010. szept. 25. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
igen igy van
2010. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez így nem feltétlenül igaz, a férfiak szerintem a szex miatt (mennyiség vagy minőség) lépnek félre, a nők meg inkább érzelmi okokból, mert nem kapják meg otthon az ölelést, egy érintést, egy csókot stb. viszont mástól megkaphatják, persze általában szexel együtt.

nekem nincs olyan ismerősöm aki bosszúból csalta volna meg a párját


larkin

2010. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

larkin


nagyjából egyet írtunk az én olvasatomban.

2010. szept. 26. 18:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Huh, ne válaszoljatok ilyen sokan, mert lehetelen végigolvasni.
2010. szept. 27. 01:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Két hát után sikerült kiemelned a kérdésedet. :D


"Azt hallottam, hogy a pasik általában akkor mennek félre, ha mennyiségi, vagy minőségi hiányuk van,"


Nem csak akkor, vannak pasik, akiknek a vérében van.


"viszont a csajok akkor ha nem tudnak szenvedélynek ellenállni, vagy ha gyűlöletből bosszút állnak."


A nők is ugyanúgy félremennek, ha mennyiségi, vagy minőségi hiányuk van. És köztük is akadnak, akik a vágyaiknak nem tudnak ellenállni. A bosszú meg szerintem kevéssé jellemző, de bizonyára jelen van. Szerintem.

2010. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*hét
2010. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy két hétig próbálkoztam, a kiemeléssel?

Egyébként amint látod nem számít semmit. Ugyanúgy le*arják.

2010. okt. 16. 17:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, szóval odaírtam, hogy ÁLTALÁBAN, tehát szükségtelen kiigazítanod azzal, hogy "nem mind". Az általában szó pontosan ezt fejezi ki, ezért nincsen meg más nyelvekben.
2010. okt. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!