Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalnak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalnak a férfiak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

- Kérlek drágám add nekem az egyik veséd. Különben meg fogok halni.

- Dehogy adom! Megőrültél? Nekem az fájni fog!


Erről ennyit. Fogalmad nincs neked min alapszik egy igazi kapcsolat. Igy nem is fogod soha megtalálni azt az embert aki bizhat benned és akire rábizhatod magad. Sajnállak.

2011. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
hat azért ez nem igy mukodik :D nem tudnank hétköznapibb példákkal dobalozni?
2011. nov. 16. 17:34
 23/39 anonim ***** válasza:
De ez pontosan igy működik. A kapcsolatok nem azon buknak el, hogy melyik filmet nézzük meg a moziba és mind a ketten mást akarunk. Hanem olyan dolgokon amelyek próbára teszik a kapcsolatot. És az ilyen alkalmakkor valamelyik félnek vagy mindkettő nagy áldozatot kell hozzon a másik iránt. Erre nem mindenki képes. És aki nem képes, az nem igazi társ. :)
2011. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
nem hinném, h a veseodaadáson múlna a dolog, vagy az anális szexen.. főleg, ha ez utóbbin.. akkor menjen inkább a fenébe, ha csak azért csal meg mert nem tudja rajtam kiélni az effajta hajlamait.. h rosszabbat ne mondjak..
2011. nov. 16. 17:42
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem pazarlom rád az időm, mert nincs kire. :)
2011. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:22


Ezen borulok,te.Te próbálod a kérdezőt helyre tenni,de valójában elég sok dolgot szarul gondolsz.A hisztit,meg az anál szexet egy lapon..Te tudod mi az,hogy szerelem?Ne keverd már össze a vonzódással!A kettő nem ugyanaz.A kangörccsel meg végkép ne keverj már össze semmit.:))22/F

2011. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
köszi, utolsó :)
2011. nov. 16. 17:49
 28/39 A kérdező kommentje:
ok, nem is kell pazarolnod. én se pazarlom rád.. akinek a szerelem az anális szexen múlik, szép, szép, nem mondom :DD
2011. nov. 16. 17:51
 29/39 anonim ***** válasza:
"Te tudod mi az,hogy szerelem?" Kösz tudom mi az. :) Szerintem neked nincs fogalmad róla mi is az.
2011. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nincs mit,ez egy elmebajos."ma 17:33" Ez meg WTF?:DD

Ez van akkor,ha egy kangörcsös pö/cs nem kapja meg az anált..Ossza az észt.:)

2011. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!