Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
1 2 3 4 5 6
 51/58 mus musculus ***** válasza:
8%
Egyébként ha visszaolvasnád a hozzászólásainkat, rájönnél, hogy kettőnk közül te vagy az, aki nem a józan paraszti eszére hallgat, hanem a szívére. Feminin vonás.
2011. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
51%

Én rád mondtam hogy hülye vagy mert mi a normális? Azt amit mondanak, neked a könyvek vagy az emberek és te ezt 100% ig elfogadod. Te azt mondod undorító de a négy fal közé való, akkor én elfogadott normális ember vagyok ha 4 fal között csinálom de akkor aberált ha az utcán?


Miért lenne aberál a gyerekek miért lesnék el? Neked fogalmad sincs a melegségről és így beszélsz. Én rengetegszer próbáltam lánnyal és belülről nem kívántam megcsókolni, én tudom mi az hogy melegnek lenni, Távolról sem egyenlő hogy seggbe bas.znak vagy te seg.gbe baszol mást. És te arról dumálsz hogy ki meleg és hogy ragályos a gyerekekre?


Ezért mondom te nem az eszedre halggatsz.

2011. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
73%
Igen a szívemre mert én látom hogy két lány milyen szerelmes egymásba vagy két fiú mennyire tud ragaszkodni egymáshoz.
2011. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 mus musculus ***** válasza:
14%

Ahamm, akkor módosul a fennállás. Azért vagyok hülye, mert a biológiában hiszek. Oké, de akkor te is a liberalizmusod miatt, mert nem te találtad ki a lázongást. Akkor ezzel az erővel mindenki hülye, hiszen nincs olyan ember, aki nem olyasvalamiben hinne, ami kipattant már más fejéből is. Gratulálok a racionális teóriádhoz. Nem megy ez neked, öcsi, ne erőltesd.

Nem, mindenképp aberrált vagy, mert arra izgulsz, amire nem kéne. Korrektség kérdése, hogy ezt mások orrára kötöd-e vagy sem.

Mellesleg rohadtul sztereotíp vagy. Hidd el, tisztában vagyok eggyel s mással, engem nem kell kioktatnod. Tudom, hogy nem a seggbekukin van a hangsúly, vannak homokos ismerőseim. Érdekesnek tartom, hogy kérkedsz az aberrációddal és engem nézel le azért, amiért nem rendelkezem vele.

Igen, pont a ragályról dumálok, mert ez egy létező probléma. Ha vennéd a fáradságot és pillantást vetnél a külvilágra, rájönnél, miről beszélek, bár ahhoz egy kevés ész is szükséges volna. Elb*szott egy társadalom ez és nagyrészt a feltűnési viszketegségben szenvedő társaid miatt vált azzá.

Tőlem lehettek szerelmesek, csak ne előttem. Nincs jogotok a pofámba tolni olyasvalamit, amire legkevésbé se vagyok kíváncsi.

2011. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
16%
olyanok mint a vetőkrumpli... föld alá való :D
2012. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
93%
azt, hogy melegek,másban nem különböznek tőlem...
2012. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem undorítóak... Fúj...
2012. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
79%
Az idő múlásával csak a korlátolt emberek nem fogják elfogadni a melegeket.
2012. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!