Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 Solarian ***** válasza:
31%
tegnapelőtt 21:58 Na jól hallgass ide. 1 alapvető különbség van azért a melegek és a heterók között. A heterók azért járhatnak kézenfogva, és csókolózhatnak a parkba MERT EZ A NORMÁLIS. AZ ÉLET RENDJE. Az hogy neked milyen pszihés problémáid vannak (ld.: meleg vagy) az senkit az égadta egy világon nem érdekel. Ezért nem teheted ezeket meg. Szal vagy csinálsz valamit az irányultságaiddal, vagy irány a 4 fal közé.
2011. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
80%

Mint biszex ffi, azt hogy !szimpátia!


Szerintem meg az a nemnormális, aki bele akar szólni mások párkapcsijába mi a normális és mi nem az. Ez szubjektív, amíg másoknak nem ártanak vele, semmi közöd hozzá. Közterületen bármi szexuálisan explicitebb tevékenységet folytatni pedig mindenképp közszeméremsértés, lásd nyáron a parkban néhány hetero párocska miket művel... xD

2011. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert valaki meleg miért ne foghatná meg a párja kezét az utcán? Azért ne mert másoknak nem tetszik hogy két fiú szívből szereti egymást? Ez így normális? Azért mert ez az élet rendje? Mi alapján állítja valaki, hogy mi az élet rendje? A gyereknemzés az? Akkor mi van a meddőkkel? Mindegy felesleges mondani.


Én úgy gondolom ha már itt élünk akkor miért fáj az egy heteró ember számára hogy két lány, két fiú megfogja egymás kezét és csókkal köszön és köszön el? Mert megfogalmazza magában a normálisat amiről igazából fogalma sincs csak úgy gondolja, meg a világ bla bla.


elmondom azt nevelnek belénk amit akarnak. Brazíliában fehér nők vannak a reklámokon és a nők szenvednek hogy ők csúnyák miközben szépségversenyeket nyernek és itt is a barna a divat.

Úgyhogy nincs NORMÁLIS! Hanem vannak emberek akik szerint mi normális. ez azon múlik mennyit és mi tapasztaltak életükben.

2011. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sincs semmi bajom velük, csak az utcán ne, hogy a gyerekek ne kérdezzenek vissza egy szülőtől, hogy ők mit csinálnak... A többi nem érdekel:)
2011. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem rosszallás meg kötözködés csak kiv vagyok. A gyerek miért ne kérdezze vissza a szülőtől?
2011. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 mus musculus ***** válasza:
20%

Hiába hőbörög itt a kedves 80%-os, attól még az élőlények biológiai célja a fajfenntartás lesz. Ha nem tűnt volna fel, a meddőség sem az egészségtől való kicsattanás jele, azt jelzi, hogy valami gikszer van (szerv hiányzik vagy nem funkcionál kellőképpen). Ugyanez igaz a nemzőképtelenekre [impotensekre] is. A vallást ne keverjük már bele, teljesen más kérdés, hogy ki mit gondol az élet értelméről. Nem mondom, hogy mindenkinek ész nélkül kefélnie kell, mint a nyulak, de az egészséges egyedek akkor is képesek (lennének) rá. Ez nem az én szubjektív véleményem, hanem egy tény, lapozz csak fel egy biosz könyvet.

Namármost két homoszex egymással a büdös életben nem fog tudni szaporodni, ebből következik, hogy nem normális dolog. Nevezhetném akár aberrációnak is, de akkor valószínűleg sértve érezné magát a fél GYK. Szóval az abnormális jelenségeket érthető módon nem fogadja olyan meleg szívvel a társadalom. Ez nem a legigazságosabb dolog, viszont ha másképp lenne, bekövetkezne az, amiről héhaver beszélt (divattá válna a nekrofília és egyebek). Muszáj határt szabni a gyermeteg farkak miatt, akik leutánoznak mindent, amit látnak. A liberalizmus többet árt, mint használ.

2011. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
74%

De azt nem értem azért mert két embernek nem lehet gyereke ahogy mondtad meddőség mert gixer van az miért ne érezhetné a szerelmet és miért ne lehetne együtt azzal akivel szeretne. Azért mert valaki "beteg" miért ne élhetne boldogan?

A pedofil nem szerelemre hanem szexuális vágyra épít, nem egyezik bele normális esetben a kisgyerek, nekrofil meg pláne szex és a hulla már igen is erkölcs ide vagy oda nyugodjon békében.


Azt nem értem egy heteró embert miért bánt az hogy két férfi vagy két lány kézen fogva csókkal köszön el egymástól, akiknek nem lehet gyerekük?


A fajfenntartás meg abszolult hülyeség 7 milliárdan vagyunk hahó!

2011. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként nem hőbörögtem, csak elmondtam a véleményem és meg akarom tudni azért mert én szerelmes vagyok egy fiúba miért vagyok abnormális miért nem vagyok feljogosítva hogy a szerelmemet kimutassam nyilvánosan, persze keretek között.


Azért mert azt gondolják az emberek nem normális. Mi alapján? A biológia alapján. A biológia nem azt mondja ha nincs utódod rossz, csak mi fogjuk így fel. Amúgy elmondtam biológusnak tanulok, nem egy biosz könyvet kinyitottam.

2011. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 mus musculus ***** válasza:
5%

Nem hinném, hogy felfogtál bármit is az irományomból. Hol olvastál te olyat, hogy a ferdéknek nincs joguk a szerelemhez és a boldog élethez? Csak azt mondtam, ne reklámozzák magukat, mert a csökkent értelmi képességűek trendet generálnak a szokásaikból (ez egyébként már be is következett). A nekrofília meg csak egy példa volt a következő befuttatott divathullámra. Ezzel akartam szemléltetni az elfajzást. Az emberi hülyeség nem ismer határt, hacsak az értelmesebbek nem szabják meg azt. Gátlások nélkül minden és mindenki töcskölne mindennel és mindenkivel, ezt értsd szó szerint.

Tökmindegy, hányan foglaljuk a helyet, attól még a génjeinkbe nem lesz belekódolva, hogy "álljunk le, már így is sokan vagyunk". Az emberek még mindig ösztönlények valamilyen szinten, ezt tartsd észben.

2011. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 mus musculus ***** válasza:
8%

Miért, akkor mit mond a biológia, bakker? Ne sokasodjunk, mert minek az?

Harmadjára írom le, hogy a divatmajom díszköcsögök miatt nem kéne erőltetni, mert követni fogják a példátokat. Ennyire nehéz a felfogásod, ember?

2011. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!