Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező nem pontosított!

Heteró, vagy meleg fiúk mit gondolnak?

Ha mindkettő csoport véleményére kíváncsi vagy, akkor csak olyanok válaszolnak akiknek csak negatív tapasztalataik vannak, mivel félnek, ha pozitívat írnának még melegek lennének. Vagy esetleg értelmi fogyatékosok, mert nekik a kérdés úgy transzformálódik, hogy szexuálisan mit kezdenétek egy meleggel.

Mondok egy pozitívat, ami mindenkinek tetszik! Miért szeressétek őket?: Több csaj jut legalább a heteróknak, milyen jó hogy vannak melegek!

2011. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
24%
hú de meleg van
2011. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 Chupachups ***** válasza:
32%
Azt hittem csak nekem tunt. ezek szerint tenyleg az van.
2011. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
48%

ma 21:58


te úgy gondolod, én megy így! azért létezik evolúció, fajfenntartás ami eléggé nemet mond annak, hogy két azonos nemű egymással "párt" alkosson. most mélyebben nem mennék bele, de szerintem akkor sem normális. gondolom kiderül a szavaimból, hogy nem vagyok túlzottan liberális, ugyanakkor szélsőséges sem. viszont hiszek a családban és a konzervatív értékekben, szóval nem szeretnék csókolózó fiúkat látni a parkban. mivel nem normális, ezért nem követendő, nem kellene ilyen példát mutatni a gyerekeknek... szerintem van egy határ! amit már így is átlépünk! tegyük fel, hogy teljesen normális és megszokott látvány lenne, hogy fiúk és lányok csókolóznak az parkban, kézen fogva az utcán. a következő az lesz, hogy hármasban mászkálnak így a városban. aztán a következő pedig az lesz, hogy elkezdik feszegetni a témát, hogy miért ne lehetne szexuális kapcsolatot létesíteni állatokkal? vagy halottakkal? ha nem léteznek korlátok akkor mi szab határt a hülye embereknek?

szükség van korlátokra, szabályokra, normákra!!!

2011. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
33%
*fiúk-fiúkkal, lányok-lányokkal csókolóznak a parkban, bocsi elírtam.
2011. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
77%

Hát látszik eléggé konzervatív felfogású vagy az evolúcióba tényleg ne menjünk bele, mert az nagyon sokszor teljesen hozzá nem értők hozzá fel én biológus vok és teljesen más az evolúció ahogy az emberek értelmezik és ahogy valóban megjelenik, az evolúció se nem jó se nem rossz....

Erről ennyi, a másik, meg ez abszolult bezárkózó hozzáállás, nem tudom hány meleg ismerősöd haverod van neked ezek szerint nem más mint egy aberráció, mint az állatokkal való szeretkezés vagy a holtakkal el vagy tévedve. A férfi férfi a női női vonzalom ott volt a kezdetektől fogva amióta ott van a férfi nő kapcsolat. Azért mert " engedélyezve lesz" mintha bárkinek bármi köze van hozzá mit csinálok a parkban és kivel attól miért gondolod azt hogy állatokkal kezdenek szexelni az emberek? A melegség erkölcsbeütköző de érzelmek vannak mögötte és nem vágyak. Én etológia szakos vagyok és én még egyszer sem hallottam olyat hogy valaki szerelemből közösült volna a kutyájával vagy egy halottal.

Azonban két fiú és két lány ugyan olyan szerelmet éreznek egymás iránt mint te a párod iránt. De te heteró vagy azért miért ne de aki ilyennek születik betegség, vagy sem normális vagy sem örökké boldogtalanul éljen?


Szerintem is ez nem normális és én bármit megadnék, hogy inkább lányok vagy azok is tetszenek de nem éreztem soha hogy nekem most bármelyik lányt akivel próbáltam randizni meg kellene csókolnom vagy hozzáérnem....Ez van és azért mert valakinek nem tetszik hogy én egy fiút szeretek fiú létemre csessze meg.


És ez meg az én véleményem , hogy egy tájékozatlan ember a meleg témában próbál a melegségről beszélni.

2011. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem sem szerencsés a devianciát propagálni...

Nem azt mondom, hogy a melegek nem emberek, de ez nem normális dolog. Felfoghatnák már, hogy az emberek (legalább is a mai ember) nem képes elfogadni őket. Aztán lehet, ez változik majd, de akkor sem kéne provokálni senkit... Szerintem semmi bajuk nem lenne, ha nem izélnének nyilvánosan, hanem kibírnák hazáig...

2011. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
84%
Menj a devianciáddal a sunyiba... Nem propagálni kell te nagyon szakszavakkal tudom csak kifejezni magam srác, hanem elfogadni nem azt kérik a melegek vagy szeretnék, hogy értsd meg őket hogy hagy és légy boldog ha utcán csókolózik, hanem csak fogadd el hogy ő más, tűrd meg, hogy hagy éljen ő is boldogan.
2011. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
3%

Igen, és ti csak feltétlenül akkor tudok boldogok lenni, ha a nyílt utcán gusztustalankodtok, mi?


Miért nem lehet felfogni, hogy az ég világon senkit nem érdekeltek? Még az utcát is akarjátok? Így is sok az engedmény már. Felvonulás, bárok, még minap olvastam, hogy már búzafenyőfát is árulnak rózsaszín színben...

Örülj, hogy nem Iránba születtél, vagy egy más arab országba. Már rég feleséged lenne, vagy már nem is írogatnál itt... Ha érted... Ott nem nagyon csípnek titeket. Úgyhogy jobb lenne, ha ezen gondolkodnál el, mielőtt az egész világot követeled magadnak...

2011. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekem ne általánosíts két meleg és ég föld mint minden más ember nem lehet kettőt összehasonlítani, másik meg miért gondolod hogy én az utcán akarok "gusztustalankodni"? Eddig is elvoltam nélküle és ez után is és ha tudnál figyelmesen olvasni le is írtam sokszor vágytam rá hogy megfogjam a barátom kezét de nem tettem a hozzád hasonló begyöpösödött emberek miatt.


Faszomnak kell az egész világ én boldog vagyok hogy a szerelmemmel lehetek, de ezért ne szóljon be nekem senki.


A másik meg máshol sok minden más van afrikában 3 másodpercenként ha meg egy gyerek de te azt magasról leszarod miért érdekeljen Irán.....

2011. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!