Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
67%
*3 másodpercenként hal meg egy gyerek
2011. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
94%
Ha az a gátja a boldogságodnak hogy nem csókolózhatsz úgy az utcán hogy ne nézzenek csúnyán akkor még nagyon sokáig leszel boldogtalan.
2011. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 Chupachups ***** válasza:
70%
En tisztelem ezt az embert, meg ha meleg is, legalabb tanult okos ember xD
2011. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
55%
Nah egy újabb okoska... nem ezt gondolom de idézhetsz miből gondolod ezt amit mondtam....leírtam ne erre vágyok ha kezét se merem megfogni utcán akkor nem is csókolózom és képzeld boldog vagyok így is de ezt asszem most írom le 3 szorra.
2011. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
4%

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Itt arról volt szó, hogy pl Iránban és más muszlim országokban kivégzés vagy börtön jár ezért, tehát jó lenne, ha nem ezt az országot fikáznád, hogy milyen "negyöpösödöttek" itt az emberek, hanem örülj, hogy nem üldöznek meg nem ítélnek el.

A másik meg, hogy ne itt kezdd a térítést, hanem a magamutogató, felvonuló undorító társaid között, hogy próbáljanak normálisan viselkedni és nem provokálni a felvonulgatásukkal meg a többivel! Lehet, már nem utálnának titeket ennyire!

2011. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
69%

Én tudom mi van Iránban nem egyszer olvastam róla cikkeket. De ezzel kapcs pont ezt gondoltam mi nem Irán vagyunk én nem adom hálát hogy megtudja a szomszédom hogy meleg vok és másnap már visznek, hanem igen is elvileg Európában élük a kultúra bölcsőjében ahol már az okorban elfogadott volt egy szinten a homoszexualitás. És ez a görög kultúrában van ami a legalapabb közös kultúr gyökerünk. Ő pont azt mondták a szerelem nem férfi és nő között létezhet hanem emberek között.

Szóval ezt mondom nem Iránban élünk hanem Európában és erre hoztam fel téged sem érdekelnek az afrikai gyerekek mert nem ott élsz akkor engem miért érdekeljen Irán?


A másik mondom ne általánosíts én személy szerint nem értek egyet a felvonulással és soha nem is voltam kint.

2011. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ha senki nem állna ki az érdekei mellet nem így létezne Amerika a feketék még mindig rabszolgák lennének, a melegeket még mindig kinyirdosnák és a nők még mindig másodrangú emberek lennének.....
2011. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem értesz egyet, lehetne annyi eszed is, hogy nem akarod magad az utcán megvető pillantásoknak kitenni!

Ezt egy darabig még biztos nem fogják elfogadni, legalábbis itt biztos nem. Én azzal egyetértek, hogy nem ártotok ti senkinek, nekem vagy másnak azzal nem lesz rossz, ha ti melegek vagytok. De viszont! El kell fogadnotok, hogy valamihez nincs hozzászokva az emberiség!

Európa meg maga a posvány már! Gusztustalan egy hely!

2011. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy rendesebben beszélsz:) Amúgy meg szerintem mivel én Euban élek Mo-n én itt élek itt akarok élni és ezért teszek minden nap vagy próbálok tenni hogy itt jobb legyen. Vagy legalább hiszek benne. Eu-ban is emberek élnek Mo-n is ugyan olyanok mint én vagy te ha itt posvány van az az én hibám is. Szóval ami nem jó egy csoportnak vagy embereknek bármi és meg tudjuk a másikakat érvekkel és tényekkel győzni Akkor azon változtassunk :) Bár lehet hogy hagyni kéne de én azt akarom hogy itt is jó legyen ne csak nekem hanem mindennek ami fontos számomra a barátaimnak Mo-nak. De lehet ez hülyeség:D


A gonoszok mikor jutnak hatalomra?


Ha a jók nem tesznek semmit.

2011. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
31%

Hé azt gondolom hogy maradjanak maguknak és ne mutogassák maguk, ennyiiiii....

HÉ TE PARASZT! NEM VAGYOK A KUTYÁD! nyomi...

2011. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!