Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
11%
FÚJ! H*nyok tőlük!
2011. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
55%

Imádom őket. Puszi.


Jocó/45

2011. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 Carlsokolbász ***** válasza:
28%
Mivan barátom? Börtönbe mész?
2011. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 Chupachups ***** válasza:
18%
Buznyerakok fujj xD
2011. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
37%

na kivi vok mikor irja be valaki hogy "Sp voltam sziasztok"

XDD

2011. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
52%
Én nem bánom hogy vannak, amíg nem engem akarnak megdugni. Meg annak rohadtul ellene vagyok hogy lehessen gyerekük.
2011. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
67%
amíg otthon melegeskednek és nem kötik az orromra, nem reklámozzák és nem akarnak beszervezni valamint nem akarnak gyereket örökbe fogadni, nevelni addig csinálják ami jól esik. szerintem ez magánügy, rájuk meg a négy falra tartozik! vagyis tartozna, mert szeretik reklámozni! nem hinném hogy normális dolog, de akinek feltétlen szüksége van rá az csinálja, otthon!
2011. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 mus musculus ***** válasza:
40%
kmd-nél és héhavernál a pont.
2011. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
4%
buzívagye?
2011. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ha a melegek a négy fal között mutassák a szexualitásukat akkor egy heteró párnak sincs semmi joga az utcán kézenfogva mászkállni a villamoson ölelkezni az utcán más pofájába nyomni hogy csókolóznak. Komolyan már felhíborító, hogy meleg létemre azért mert nem akarok polgárpukkasztani a barátom kezét még megfogni sem merem, pedig szívből szeretjük egymást és mér 2 éve eggyütt vagyunk egyikönkről se gondolja senki hogy melegek vagyunk, nem nyávogunk nem hordunk extravagáns ruhákat nem szőkítjük a hajunk.... De ha 15 ezerszer végigmegyünk úgy hogy nem is érünk egymáshoz az tök normális, mert mocskos homik vagyunk de ha egy srác izompólóban a miniszoknyás kis csaját ölelgeti és a villamoson torkig lenyomja a nyelvét az bezzeg senkit nem zavar hogy szóljon, de egyszer megfogom e kezét, mert adott egy ajándékot akkor már beszólnak.


Gondolkodjunk mikor hülyeséget beszélünk....

2011. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!