Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
74%

1, én pont azt mondom két fiú két lány ugyan olyan szerelmet érez mit egy fiú és egy lény és ez nem ösztön hanem érzelem.


2, meg ha ez betegség akkor meg senki ha látja pl kisgyerek nem lesz tőle meleg.

2011. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 mus musculus ***** válasza:
5%
Az a baj veled, hogy képtelen vagy elkülöníteni a részeket a szövegemben. Kevered a szezont a fazonnal. Az ösztönt a szexszel/sokasodási késztetéssel állítottam párhuzamba, nézd csak meg figyelmesebben. Azt sem állítottam, hogy a kisgyerek meleg lesz, de az vitathatatlan, hogy érdekelni fogja a téma és elkezdi majd próbálgatni (ha elég sok példát lát rá). Nézz szét a világban, vagy csak kapcsold be a tévét. Mit látsz? Divatleszbiket és díszköcsögöket. Vajon miért?...
2011. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként nem teljesen rád reagáltam hanem aki írt ezért hiszed hogy a te szövegedre reagáltam. A másik miért baj hogy ezek vannak ott? Miből gondolod hogy mind meleg és leszbi? Miből gondolod hogy azok ha melegek nem a ri.banc és a csak szexre pályáznak? Miből gondolod hogy nem voltak tv-ben olyan csajok és fa.szik akik heterók és csaj a szexre hajtottak.


Én nem szeretem azt a ki buz.isan öltözködik mert engem néznek aberrált embernek. Én azt mondom hogy ha teljesen normálisan kinéző két csaj vagy két srác szerelmes miért ne mutathatná ki? Én sem ítélem el az összes heteró csajt mert néhányan kur.vák vagy a pasikat mert minden nap más csajjal feküdnek le.


Én azt mondom a melegség egy életforma és aki normális az miért ne lehetne boldog? Azért mert ott a tv-ben illegeti magát más? már megbocsáss semmi közöm nincs hozzá.

2011. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
70%

Nah mindeggy rájöttem semmi értelme most nem fogom elfogadni hogy amikor fülig szerelmes vagyok egy fiúba és mellette senki másra nem tudok gondolni még megcsókolni sem akkor az abnormális és milyen undorító. Ezt nem fogom elfogadni.


És más meg azt nem hogy én szerelmes vagyok és nem csak a két fal között, hanem az utcán a villamoson az uszodában a suliban munkahelyen is.


Ennyi vége igen nem normális és nem utcára való azért mert ez a maradi felfogás, de én szerelmes vagyok és másnak ehhez nincs semmi köze.

2011. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
56%
*négy fal között
2011. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 mus musculus ***** válasza:
6%

Mi az, hogy miért baj? Mert természetellenes és a mostani generáció ezeken nő fel, azért. A csak szexre hajtás meg nem tudom, hogy jön ide.

Itt nemcsak az öltözködésről van szól, sőt arról a legkevésbé. Pont hogy közszemlére pakolni nem kéne a szokásokat. Igen, tudjuk hogy te mit mondasz és már ötvenezerszer le is írtuk az ellenérveket, arról már nem tehetünk, hogy nem jutnak el a szürkeállományodig. Talán nem is akarod megérteni őket. Nem baj. Akkor most utoljára a szádba rágom.

'Én azt mondom hogy ha teljesen normálisan kinéző két csaj vagy két srác szerelmes miért ne mutathatná ki?'

Azért, mert ezzel rossz példát mutatnak a kiforratlan szexuális orientációjú fiataloknak, akik még keresik az identitásukat, a helyüket a világban és azt se tudják, mit kezdjenek magukkal. Befolyásolja őket a dolog. Arról nem is beszélve, hogy az égegyadta világon senki sem kíváncsi a buzulásra, mert nem normális dolog, ebből adódóan a legtöbb ember számára gyomorforgató. A heterok és a melegek között annyi az az alapvető különbség, hogy míg az előbbiek biológiailag normális irányultságúak, az utóbbiak nem. De ezt már leírták előttem is számtalanszor, érthetőbben nem megy, bocsi.

2011. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 mus musculus ***** válasza:
5%

Na látod, épp most mondtad ki a lényeget. Másnak nincs köze hozzá. Akkor meg?

Gyökér vagy, ez a te nagy problémád.

2011. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
66%
Igen de ebbe belevettem hogy az utcán megfogom a kezét, megcsókolom, munkahelyen a villamoson róla beszélek stb.
2011. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy te azért vagy hülye mert nem az eszedre hallgatsz hanem arra amit mondanak neked.
2011. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 mus musculus ***** válasza:
19%

Akkor ne fogd a kezét és ne smárolj vele, ilyen rohadt egyszerű a megoldás. Egyébként én a heterok enyelgését sem nézem szívesen, ha már itt tartunk. Ők se csinálják, mert ízléstelen. De ti meg pláne ne, mert undorító a többségnek és ellesik tőletek a gyerekek. Miért olyan nehéz felfogni ezt?

Nem, nem másra hallgatok, egyszerűen eltér a mentalitásom a tiédtől. De igazad van, az a hülye, aki nem akar elfajzott emberek között érni. Én kérek elnézést.

2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!