Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen pasi a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi a világon?

Figyelt kérdés

-szolizik/ezáltal szép barna/

-jó ruhái vannak/itt nem nagyon drága ruhákra gondolok, hanem , hogy divatosan öltözködik/

-azért ne legyen szegény, kocsi nem alap, de azért nem lenne rossz

-szép a bőre/nem pattanásos és nem zsíros vagyis nem csillog/

-ápolt, rendezett haj, jó illat , tiszta köröm...stb.

-kocka has vagy legalábbis lapos


és létezik olyan, hogy az ilyen pasinak jó egy szép lány ,aki nem egy pláza cica.


??????


2010. dec. 30. 15:35
 71/116 Szőke.: ) ***** válasza:

Ápolt,rendezett haj?Hát a tiéd ( nem akarlak megbántani ) de kb olyan mint aki minimum fél éve nem volt fodrásznál:)


Lapos, koocka has?:D Kicsit neked is kéne fogynod combból legalább:)


Kocsid van?Pénzed van?Ha igen nem szóltam, ha nincs te se várd el.:)


Amúgy nem vagy csúnya,de előbb vagy átlagos mint szép..Kicsit nagy az egód:)

2011. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg.

Dikert ilyen átlagos képeket tettem fel.De ha gondolod tölthetek fel bulis,sminkes képeket.

2011. jan. 2. 17:10
 73/116 anonim ***** válasza:
Üzeni a linkelt srác, hogy Te se vagy neki 10/10-es. Hát én nem vagyok az általad elvárt kaliber, de nekem sem vagy az. :D
2011. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam rá, hogy csunya..csak egyszerűen nem tetszik...
2011. jan. 2. 17:17
 75/116 Szőke.: ) ***** válasza:
Tölthetsz,bár az nem jelent semmit..Sminkkel akik átlagosak mind tudnak szépek lenni..:)
2011. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 A kérdező kommentje:
Hát akkor töltök.Úgyis most megyek...:)
2011. jan. 2. 17:20
 77/116 anonim ***** válasza:

Ő és én sem mondtuk, hogy csúnya vagy, csak egyszerüen nem tetszel neki se, és nekem se. :) Itt van egy kép rólam is a tisztánlátás végett: [link]

Véleményezhetsz, de nem fog meglepetés érni, mert tudom, hogy más az elképzelésed. :)

2011. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 Szőke.: ) ***** válasza:
Szerintem meg pont olyat akar mint te:D de mivel írtad h nem tetszik neked buktad kérdező.háááháhhááhháááá:D ilyen ez az élet:\:D
2011. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 A kérdező kommentje:

Hát nekem te jobban tetszesz , mint a barátod.


De ammugy meg nem buktam semmit se, mert még ha tetszenék is neki, akkor sem akarnék töle semmit, mert neten nem nagyon ismerkednék.Főleg ezek után amiket itt irtam:D

2011. jan. 2. 17:30
 80/116 anonim ***** válasza:

Hát nekem te jobban tetszesz , mint a barátod.

De ammugy meg nem buktam semmit se, mert még ha tetszenék is neki, akkor sem akarnék töle semmit, mert neten nem nagyon ismerkednék.Főleg ezek után amiket itt irtam:D


Jolvan.


Mint mondtam nem tetszel, ugyhogy nincsen semmilyen, ha. :) Amugy nem zavarnak az elvárásaid és amiket leírtál. Ha tetszenél és szimpatikus lennél személyesen is akkor összejönnék veled ezek ellenére is. DE már képen se tetszel, ugyhogy felejtős a dolog. :)

2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!