Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra a pasitok a legjobb pasi a világon?

Figyelt kérdés
ugyértem , én pl imádom a pasimat és nagyon helyesnek tartom és szexis is ,xal naon tetszik, de azért tom h nem ő a legjobb pasi a világon .de egy csomo mindenki azt mondja h ők a barátjukat tartják a legjobb pasinak a földn...(v csak azért mondják mert ez "alap"?) ez fura..nálatok hogy van ?
2009. márc. 15. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan nem létezik, hogy legjobb, meg hogy tökéletes, persze ettől függetlenül imádom a pasimat
2009. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha mindent egybevetve vizsgálok (külső, stílus, milyen az ágyban, humor, stb), hát akkor JÓHOGY különben nem vele lennék :)

ha csak a külsőt nézem, akkor pedig az egyik leghelyesebb a földön. a másik george clooney :D (na meg persze még van pár srác aki lehet h helyesebb nála. de ezen nem szoktam gondolkodni mivel egészben Ő a legjobb és kész :P)

2009. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

néha én is belegondolok, hogy vajon tényleg ő az akiért ennyire oodáig vagyok? Vagy talán megérdemelnék jobbat is? Mindig ugyanott kötök ki. Senki sem tökéletes. Mkit a hibáival együtt kell szeretni és ha 2 ember sokat van egymással csiszolódnak is. Én is imádom a pasim, nyugi:) És soha nem hagynám el semmiért és senkiért:)

De sokszor belegondolok h milyen lenne mással...

2009. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tartom a páromat a világ legjobb pasijának mert számomra valóban az!!! Jó-jó lehet vannak nála sokkal szexisebb, és jóképűbb pasik, de ha ránézek akkor úgy érzem nála jobban senkit nem tudnék szeretni! Nem azért mondom ezt meg alap, de összességében külső és belső tulajdonságai alapján ő a Tökéletes Férfi!:)

Bocsi ha kicsit elfogult voltam.

2009. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A kérdés érdekes. És itt evidens, h egy párkapcsolatban élő nő elfogult. Én is elfogult vagyok a kedvesemmel :) Számomra egyértelműen és végérvényesen Ő a legjobb pasi a világon. Ha meglátom képen vagy filmben Edward Nortont azért össze fut a nyál a számban, de még ő is eltörpül az én Drágám mellett. Van hogy csak nézem, és mindig újult erővel tör rám az a leírhatatlan, megmagyarázhatatlan szerelem, ami még a legelején. Nagyon intelligens és művelt. Csodálatos a hangja, nagyon szeretem amikor énekel nekem :) de ha csak szimplán beszél azt is éppen annyira szeretem. Minden mozdulata, szava, a mosolya....egyszerűen nem tudok betelni vele, és elmondhatatlanul örülök, h Őt szánta nekem az isteni gondviselés.

Röviden és tömören: nekem az én barátom a legjobb ezen a világon.

2009. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfogultság és szerelem miatt mindig az "aktuális barát" a világ legjobb pasija :) De ez így természetes szerintem, tudat alatt mindannyian tudjuk, hogy igenis vannak szebb testű, helyesebb, jobb frizurájú, stb. pasik, de valahogy mégse azok tetszenek a legjobban. A hibák teszik széppé az embereket, legyen az külső vagy belső, ha nem lennének, mindenki ugyanolyan szép/okos/bátor/... lenne, és nem lennének egyéniségek a Földön.
2009. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első szerelmem és még csak egy éve tart, de azóta nem tudok elképzelni olyan pasit, aki érdekelni tudna rajta kívül... Mindenestül imádom! Lehet, h majd elmúlik, mert előtte meg éppen hogy mániákus voltam, ezért is lepett meg a dolog...
2009. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő a világ legjobb pasija. De az én világomban ő a legjobb pasi. :) Ez egyértelmű.

Néha úgy elgondolkodom, hogy miért pont ő... És nem találok rá választ. Nem tökéletes. De én úgy érzem, nem is érezném jól magam egy "tökéletes" fiú mellett. Az én képzeletemben nem létezik tökéletes ember, aki mégis az, az csak magát képzeli annak, olyanra meg nekem nincs szükségem.

Így nekem az én Kedvesem a lehető legjobb a földön. De egészen biztos vagyok benne, hogy nem ő a világ legjobb pasija. Legalább nem hajtanak rá más lányok, és nem akarják úgymond lecsapni a kezemről! :D

2009. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs, előző vagyok, mindig elfelejtem odaírni a korom. :D 22/L
2009. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen,ő a legjobb minden szempontból!! :)
2009. márc. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!