Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen pasi a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi a világon?

Figyelt kérdés

-szolizik/ezáltal szép barna/

-jó ruhái vannak/itt nem nagyon drága ruhákra gondolok, hanem , hogy divatosan öltözködik/

-azért ne legyen szegény, kocsi nem alap, de azért nem lenne rossz

-szép a bőre/nem pattanásos és nem zsíros vagyis nem csillog/

-ápolt, rendezett haj, jó illat , tiszta köröm...stb.

-kocka has vagy legalábbis lapos


és létezik olyan, hogy az ilyen pasinak jó egy szép lány ,aki nem egy pláza cica.


??????


2010. dec. 30. 15:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 anonim ***** válasza:

Szerintem brutálisan jól nézel ki! Nekem legalábbis nagyon nagyon nagyon bejössz! ;-)


Kocsim van, lakásom van, lapos (nem kocka) has megvan, 173-174 magas vagyok, és a 3. diplomámat csinálom. 27 éves vagyok. Jah, de nem szolizom! :)

2011. jan. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/116 anonim ***** válasza:

és létezik olyan, hogy az ilyen pasinak jó egy szép lány ,aki nem egy pláza cica.


Nem, nekik inkább ilyen nő kell: [link]

2011. jan. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 anonim ***** válasza:
Most nézem a képeidet, te minden vagy csak jó nő nem. Önbizalmad azért van.
2011. jan. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 anonim ***** válasza:

Hmm, nekem nagyon fura, h itt mindenki a kérdezőnél jobb nőkhöz van szokva, pedig sztem min. 10/9-es a kishölgy.


Ha a gőgből (krv@pajzsból) vissza tudna venni, akkor álomnő lenne!

2011. jan. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/116 anonim ***** válasza:
Nálam minden stimmel csak a kockahasam ment át pocakba,ami azért van,hogyha valaki cumizik annak árnyékba legyen a feje.Sok csalódás fog még érni kedves kérdező.
2011. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 anonim ***** válasza:
Azt jósolom neked,hogy pár éven belül szülsz gyerekeket egy részeges állatnak aki este melléd hányik az ágyba,majd monoklikkal teli arccal viszed a gyereket a bölcsödébe,mert verni fog a férjed.Túl magasra teszed a mércét nem gondolod?Az ilyenek szoktak beleválasztani az aljanépbe.
2011. jan. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/116 anonim ***** válasza:

04:49


Az évfolyamtársaim között olyan nők voltak, hogy az ember lélegzete is elállt. Hozzájuk viszonyítok mindig, ezért felesleges felkapni a vizet.

2011. jan. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:
100%

Kis szívem ejjjj de nagyok az elvárások! Te ezért mit adsz cserébe? Azt hogy nincs melled? Mert hát eléggé satnyák szegények. Segged nagy, alakod szerintem egyáltalán nem jó. Arcra meg tipikus ha látsz egy 20ezrest rögvest letérdelsz személyiségű nőtény jön le rólad. Barna kis szolis cuki fiúcskák jönnek be? Legyenek jó cuccai? Ohh kis csillag neked a tipikus divat majmok jönnek be. Lehet van lakása van autója meg ruhája de, ettől függetlenűl egy senki.


Nekem van egy nagyon jó barátom amit tudni kell róla hogy konkrétan milliárdos és az egyik állami cég vezérigazgatójának a fia. Ő az aki télleg gazdag. És tudod mi az érdekes? Tréning nadrágban mászkál, egy meze Opel corsája van, megtehetné hogy vesz magának 70millióért aston martint de, nem teszi. És tudod miért? Mert nincs kisebbségi komplexusa. Múltkor elmentünk bulizni Hajógyárira ami tele van tescóban vásárolt 3000 Forintos akciós öltönyt viselő feltünösködni vágyó zolizott bőrű hülye majmokkal. És hihetettlen amit ott tapasztaltunk akik játszák magukat és kúrva gazdagnak akarnak látszani mint a mágnes tapadnak a nők, minket le sem szartak:D De, még ami az érdekes hogy a haveromnak egy abszolút egyszerű barátnője van. Egyszó mint száz lehet találsz ilyen kis segbek*rt divatmajmot aki gazdagnak akar látszani de, olyan pasid aki valójában lesz soha az életben nem lesz sem neked nem az ilyen plázás csajoknak. Ugyanis ők nem erre buknak hanem az értékes nőre. És ha megfigyeled a milliárdosok mellet nem a kis gazdag hülyegyerekek hanem a kő gazdagok mellet sosem pláza ribik vannak:) Leszarják magasról a fajtádat. És amin nagyot mosolyogtunk szintén hajógyárin. Egyik barnabőrű srác villogott a 7es BMW-jével. Mindne csaj odáig volt, és ebből látszik mennyire végtelenűl sötétek vagytok, csak azért mert nagy fekete és BMW akkor egyből ő a menő srác:) Abba nem gondoltok bele hogy sokszor egy kiöregedett 10-15 éves BMW-t láttok csupán ami 7-800 ezer forint szétvan hajtva és egy csotrogány. Én nagon ritkán látok ezeknél 2009 vagy 2010 ez 760I-s Bömösöket, csak a régi szarokat, de mint jól látszik ez elegendő is mert már szopikázzátok is a farkinciját...

2011. jan. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 anonim ***** válasza:
100%
Még h a nőknek nem a külsőségek meg a pénz számítanak... :D
2011. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/116 anonim ***** válasza:

Az első kritériumnak nem felelek meg, de a többi az oké. És még diplomám is van.

Nem szeretem a barna bőrt, legfeljebb nyáron, épp ezért te sem tetszel. Nagyon mű csaj vagy, ha nem szoliznál, nem festenéd ennyire magad, elfogadnád azt amilyen vagy, legfeljebb kis alapozó alkalmakkor, akkor szép lány lennél, de így festve, bevakolva förtelem.


Ennek ellenére aki úgy néz ki, mint te, az elvárhatja ezeket a külsőségeket, mert belül te sem sokat érsz, hozzád az ilyen pasik, melyeket elképzeltél, tökéletesen passzolnak.

2011. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!