Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen pasi a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi a világon?

Figyelt kérdés

-szolizik/ezáltal szép barna/

-jó ruhái vannak/itt nem nagyon drága ruhákra gondolok, hanem , hogy divatosan öltözködik/

-azért ne legyen szegény, kocsi nem alap, de azért nem lenne rossz

-szép a bőre/nem pattanásos és nem zsíros vagyis nem csillog/

-ápolt, rendezett haj, jó illat , tiszta köröm...stb.

-kocka has vagy legalábbis lapos


és létezik olyan, hogy az ilyen pasinak jó egy szép lány ,aki nem egy pláza cica.


??????


2010. dec. 30. 15:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
nem tudom kommentálni ...
2011. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok,teljesen,most kezdem újra a szolizást is.

De minden klappol amit írtál,és csak hasonló felfogású csaj kell,aki add a külsőségekre nagyon is,ilyen plázacica,nevezzük annak.


23F

2011. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
Előző, te plázakandúr!
2011. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:

Lehet az vagyok egy plázakandúr,de ki kell nézni egy bombanőhöz,mert hogy mutat mellette egy átlagos pasi.


Nekem is a külsőségek 95%,ez van,én legalább felmerem vállalni,nem úgy mint sokan,hogy mondják,így belső meg úgy de közbe ők is nézik a külsőt.

2011. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 A kérdező kommentje:
Pontosan...
2011. jan. 8. 02:21
 96/116 anonim ***** válasza:

sztem szép vagy ,de ennyit távolról se érsz

bocs

2011. jan. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
előző vaok megnéztem mégegyszer a kitételeket és max 2őt várhatsz el sztem az reális. Persze csak akk ha nembeszélsz sokat
2011. jan. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
van és most is tökre áll a bréje
2011. jan. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:

am nemvéletlen az h feltetted ezt a kérdést.

gondolom ilyesmi pasit keresel csak nemtalálod akárhol akármennyit keresel. mondjuk nemcsoda h nemtaltad meg.

2011. jan. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:

viccet félretéve

biztos nem véletlen h feltetted ezt a kérdést. Gondolom régóta keresed csak nemtalálod meg azt akire gondolsz. nemcsoda túlértékeled saját magadat.

most nem rosszból ,de durván fárasztó téged halgatni minden tiszteletem a következő barátodnak

2011. jan. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!