Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen pasi a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi a világon?

Figyelt kérdés

-szolizik/ezáltal szép barna/

-jó ruhái vannak/itt nem nagyon drága ruhákra gondolok, hanem , hogy divatosan öltözködik/

-azért ne legyen szegény, kocsi nem alap, de azért nem lenne rossz

-szép a bőre/nem pattanásos és nem zsíros vagyis nem csillog/

-ápolt, rendezett haj, jó illat , tiszta köröm...stb.

-kocka has vagy legalábbis lapos


és létezik olyan, hogy az ilyen pasinak jó egy szép lány ,aki nem egy pláza cica.


??????


2010. dec. 30. 15:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 A kérdező kommentje:
Irtam már, hogy ezek nem alapok.De mindenkinek szerintem van egy olyan amit szeretne.De nekem is volt már olyan barátom aki nem felelt meg ezeknek.
2011. jan. 8. 14:37
 112/116 A kérdező kommentje:

MOst nem azért de szerintem nem vagyok annyira kövér...


[link]


[link]

2011. jan. 8. 14:52
 113/116 anonim ***** válasza:
de van rajtad felesleg. és huu de gusztustalan az orrod :|
2011. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de, baromi ellenszenves vagy. Tipikusan az a lány akinek a pénz a mindene. AZ elvárásokkal egyébként szerintem alapjáraton nem is volna probléma amennyiben te is nyújtanál valamit de, te egy hatalmas nagy nulla vagy:(

Testre nem vagy rossz de, fejre nagyon visszataszító vagy nem is azt mondom hogy csúnya mert az nem vagy hanem az a tipikus ellenszenves rosszindulatú számító embernek látszól így kép alapján. Sajnálom.

2011. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű a hölgy, igazi istennő, de tényleg!
2011. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér. Az orrod tényleg nem a legszebb. De ez a smink nem valami előnyös. 32 évesnek látszol kb. mármint inkább az a rúzs. Használj inkább szájfényt. Amúgy én csak azt nem értem hogy a melled hogy van az egekben? Felér kb. a nyakadig. De amúgy nem vagy csúnya. Olyan 6/10. De simán lehetnél 8/10 ha bizonyos dolgokon változtatnál. Sőt ha valakinek tetszel akkor még akár 9/10 de ez csak ha 180 fokos fordulatot vesz a belsőd.

Kérdésedre: igen van ilyen pasi.

2011. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!