Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen pasi a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi a világon?

Figyelt kérdés

-szolizik/ezáltal szép barna/

-jó ruhái vannak/itt nem nagyon drága ruhákra gondolok, hanem , hogy divatosan öltözködik/

-azért ne legyen szegény, kocsi nem alap, de azért nem lenne rossz

-szép a bőre/nem pattanásos és nem zsíros vagyis nem csillog/

-ápolt, rendezett haj, jó illat , tiszta köröm...stb.

-kocka has vagy legalábbis lapos


és létezik olyan, hogy az ilyen pasinak jó egy szép lány ,aki nem egy pláza cica.


??????


2010. dec. 30. 15:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést , mert érdekel.
2010. dec. 30. 15:45
 12/116 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező... szerintem egy kicsit azt hiszem, hogy te azt hiszed, hogy körülötted forog a világ. Ez nem baj, csak egyszercsak nehogy csalódj.
2010. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:

19éves vagyok

nem tehetek arrol, hogy nem jönnek be az ilyen kis cuki-muki fiucskák...nem csak a külső a fontos...de ha semmi sem tetszik a külsejében akkor nem is vagyok kiváncsi a belsőjére"


Nem csak a külső a fontos. :D:D:D Hahahahahaha.


Az feltűnt neked, hogy amilyen tulajdonságokat leírták, az kizárólag a külsőre és az egzisztenciára vonatkozott?


Ha meg neked csakis akkor jön be egy hím, ha ezen tulajdonságok mindegyike igaz rá, akkor sok sikert a kereséshez.

2010. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
75%
leírták = leírtál
2010. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 A kérdező kommentje:

nem mondtam h ebböl az össze kéne..vagyis h alap

csak jó lenne

igen, itt csak a külsőségekre gondoltam..de azért nem mindegy h milyen a természete

2010. dec. 30. 15:49
 16/116 anonim ***** válasza:
80%

Létezik ilyen , az összes barátom ilyen/ezt csinálja. ha van kedved írj privit.

18/f

2010. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

nem mondtam h ebböl az össze kéne..vagyis h alap

csak jó lenne

igen, itt csak a külsőségekre gondoltam..de azért nem mindegy h milyen a természete"


Mesélj egy kicsit arról is, kérlek, hogy milyen belső tulajdonságokat keresel az illetőben. :)

2010. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 A kérdező kommentje:

velem legyen kedves de ne legyen ilyen romantikus tipus..ne sirja el magát egy filmen meg ilyenek.

meg legyen hűséges ne csaljon meg.

és ne bántson...se fizikailag se lelkileg

2010. dec. 30. 15:59
 19/116 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem romantikus?
2010. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 A kérdező kommentje:
nem vesz virágot mindennap, nem sír, nem akar romantikus filmeket nézni...nem ír verset:D
2010. dec. 30. 16:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!