Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok tisztában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tisztában vagytok azzal, hogy ha JÓKÉPŰ pasit akartok, akkor Nektek is minimum Hercegnőnek kell lenni? (Hercegnő = arca szép és rácmentes, alkatra vékony)

Figyelt kérdés
Társkeresőn látom, hogy olyan akar nálam jobbképűbb pasit (nyilván van ilyen sok, de azért én is megütök egy szintet), aki önmaga sem túl szép..vagyis hát kb. az én szintemen van..vagy elfogadjuk, hogy a saját szintünknél feljebb nem reális az ismerkedés, vagy sosem lesz senkink..nyilván lehet úgy dolgozni a kapcsolaton, hogy nekünk tényleg az a másik legyen a "nagy ő"..igazából mindenkinél van szebb, "jobb" külsőre..csak azt látom sok nő ilyen téren egyszerre értékeli "felül" magát és "le" a vele "egyszintű" pasit...az is igaz, erre én is hajlamos vagyok a nők felé, szóval jah..de legalább a tudatában vagyok. :-D

ma 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az érvelésed egy percig is helyt àllna, Kedves utolsó kommentelő, akkor csak egynyolcvanöt magas,kigyúrt csalàdapàk léteznének...🤣🤣🤣
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

50 vagyok alacsony dundi nem neveznem magam jo nonek. DE!

A jellenlegi parom 40 eves, izmos, jo kiallasu edzett alkatu nalam 18cmvel magasabb az a tipik kanadai favago kinezet. Mindig mosolyog jo kedvu. Udvarias kedves es meg mindig kepes meglepni ezzel azzal. (Aprosagok 1szal virag, egy szep kavics vagy kristaly, egy sportszelet kedves uzenet a falon vagy smsben stb...) Ez mondjuk oda vissza megvan. En meg masszazsal finom vacsoraval pici meglepikkel viszonzom.


6 eve egyutt vagyunk. Imad kivul-belul, nyaron eskuvo lesz. Kozos gyerek nem lesz. Van neki is ketto es nekem is. Igy eleg a 4 gyerek.


Ha minket nezzunk akkor mi pont nem a sablon par vagyunk.

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#11 Nem kizárt hogy ebben az irányba haladunk ne 40 éves családapát vegyünk alapul aki mondjuk elhízott de nyilván nem 20 évesen hanem a 20-30 éves korosztályt ott bizony jól kell kinézni hogy lehessen egy férfinak családja.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A 12 es pęldája is azt mutatja,a nőknek maguknál jobb férfi kell mint ők nőbe,legyen 20 cm el magasabb meg kanadai favágó,50 éves nőnek is ennyi esze van?
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tehát neked fáj, hogy már a szinteden lévőt is megdugnád, annyira áll a pecked, de ők inkább egyedül vannak?
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

14

Nemcsak hogy kanadai favágó, de a belső tulajdonságai is sokkal jobbak, mint a tied.


A külsejüket pedig a férfiak értékelik túl, és a belső tulajdonságaikat és képességeiket is. Megkérdezhetsz bármilyen pszichológust. A nők inkább aláértékelni szokták magukat minden területen.

ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
#16 Ja mondja az akinek nem kell a saját szintje. Persze őt úgy kell elfogadni ahogyan van de fordítva nem megy.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16 hu de nagyon jól ismersz
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is magas, jóképű pasival fogok találkozni,aki jó kiàllàsú, magabiztos,figyelmes és okos-neki megfelelek,az itt kérdést feltevők beszűkült vilàgnézete meg pont nem releváns...😉
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!