Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek számít, hogy mennyit keres a pasi! Minimum milyen nettó fizuval lennétek elégedettek?

Figyelt kérdés

szept. 12. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Min.700ezer ft., euróban is kaphatja ezt az összeget vagy többet.

De nem csak fizestés alapján választunk férfit.

Ha nagyon tetszik és kívánom, akkor kereshet kevesebbet is, de magát tudja eltartani.

szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a nettó 4-500E a minimum, amiből ki tud jönni egy fő/hónap.
szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Hitel nélkül 500 körül.
szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Amennyit én. 6-800 e.
szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Minimum annyit hitel nélkül, mint én szintén hitel nélkül vagyis 600.000-t.
szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Leveltetu ***** válasza:
25%
600k netto, sajat lakas, sajat kertes haz, auto.....felretett penz es minden evben legalabb 7 nap kulfoldi nyaralas a teriteken...garantalt...valaki...akarki...barki? :) :) :) :)
szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Olyan fura, mikor olvasom a gyakorit teli van mentális, beteg emberekkel, de mégis ez a kérdés alatt az összes nő az átlagkereset fölötti fizetéssel rendelkezik. Mit kerestek itt?


Ezt a pénzt egyébként ti saját magatok keresitek és tanultátok ki? Vagy kaptatok mellé támogatást?

szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is jóval az átlag felett keresek, magamtól sikerült.
szept. 12. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Nt 300 körül. (én nettó 400-at keresek, párom jelenleg 350-et)
szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Olyan fura, mikor olvasom a gyakorit teli van mentális, beteg emberekkel, de mégis ez a kérdés alatt az összes nő az átlagkereset fölötti fizetéssel rendelkezik. Mit kerestek itt?



Ezt a pénzt egyébként ti saját magatok keresitek és tanultátok ki? Vagy kaptatok mellé támogatást?"


Nettó 400E-500E minimum, amit én írtam (nem tudom miért kellett lepontozni), az szerintem kevesebb, mint a diplomás átlagbér... Éshát 8-10 év munkatapasztalatra ez egyáltalán nem egy nagy pénz. Közszférában dolgozom.


Bizony, én magam teremtettem meg az összes diplomámat, nyelvvizsgámat, minősítésemet. A diákhitelt nemrég fizettem ki teljesen, de számomra megérte, mert csak így volt lehetőségem tanulni.

szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!