Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy a párotokról idővel kiderült, hogy mentálisan nagyon-nagyon nincs rendben, de mire kiderült, hogy minimum pszichológusra, de inkább pszichiáterre lenne szüksége, már beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Mit tettetek?
jún. 28. 22:32
1 2
 1/11 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Pont így nem, mivel nem lett az adott személy a párom, mert nem jöttünk össze, viszont nagyon sokat beszélgettünk és szinte a nap 70%-t együtt töltöttük, csak nem volt testiség. Én szerelmes lettem egy idő után, ő nem volt az. Nagyon sokáig azt hittem és úgy is bánt velem egész idő alatt, hogy én vagyok az aki a nemnormális és a kezelésre szorulna. Mivel tapasztalatlan voltam és nagyon szeretet hiányos én így ezt el hittem neki.
jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, és aztán mi lett ezzel a kapcsolattal?
jún. 28. 22:45
 3/11 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Teljesen megromlott és megutált.


Én pedig túlléptem rajta és már nem ragaszkodtam egy olyan személyhez aki állandóan csak bántott.


#1 voltam.

jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
En tudtam elso perctol. Nem zsvar tudom kezelni a szitukat. Tul sok szakirodalmat olvastam.
jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett semmit tenni, ő szakított. Persze többször is, csak mindig újrakezdte, aztán volt egy pont, amikor már nem. Na, akkor meg már engem tett tönkre.
jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Elég gyorsan kiszeretsz valakiből ha menet közben kiderül ilyen "turpisság". Kivéve, ha előre tudtad, s úgy jöttél vele össze hogy segíteni akarsz neki (ehhez mondjuk nem árt némi pszichológiai affinitás).
jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem szerettem bele, csak már házasok vagyunk, gyerek is van.
jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja. Szívok miatta rendesen. Semmit nem teszek. Várom, hogy elmúljon, változzon. Kepes rá az ember csak akarni kellene!
jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Inkább az volt a baj, hogy tudtam h pszichológushoz járt és talán jár is, de sokszor nagyon tündéri volt a csaj és sajnos mindennek ellenére beleszerettem.


Egyébként teljesen megváltozott és helyrejött miután belevágtunk és együtt vagyunk.

jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fél évnél derült ki gyógyszer mellékhatása, addig minden második héten balhé volt, nárcizni akart, rajtam nem tudott, 3 napokra eltűnt, majd bocsánatkéréssel nem értette saját magát. Akkor még nem teljesen értettem és nagy szerelem miatt birkatürelmem volt egy utolsó cseppig, de pont az utolsó csepp gyújtotta a villanykörtét nálam. Ugyanis emlékezetkiesése is lett és ez talán nem csak nárci. Azzal a feltétellel maradtam vele, hogy elhúz orvoshoz. Az orvos megállapította a szitut. Elindult a gyógyszer nélkül a gyógyulás útjára. Külön történet, hogy volt kis átfutási idő és sajnos valaki ki tudta ezt használni ellenem... Hosszabb rossz időszakot követően immáron 1 évtől együtt élünk és teljesen megváltozott.
jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!