Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy a párotokról idővel kiderült, hogy mentálisan nagyon-nagyon nincs rendben, de mire kiderült, hogy minimum pszichológusra, de inkább pszichiáterre lenne szüksége, már beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Mit tettetek?
jún. 28. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én páromnak a gyerekkorából adódóan vannak problémái. Tinik voltunk mikor összejöttünk, akkor eléggé durva volt. De 2 éve volt a legdurvább, akkor nagyon erős hipochondria tört rá. Akkor úgy döntöttem, hogy oké, ezzel kezdünk valamit (ha már a szülei szartak bele). Kerestem egy pszichiátert akihez járt rendszeresen, hálaisten gyógyszer nem kellett. Bár a hipochondria elmúlt, de a gyerekkorból hozott traumák nem. Miután a pszichiátert abbahagyta, utána kerestem neki egy pszichológust, akinek nagyon hálás vagyok, mert rengeteget segített és mára egy teljesen más, pozitív, energikus, vidám ember lett a páromból. Még mindig jár hozzá a párom, úgy tekint rá mintha egy nagyon jó barátja lenne és mint ember is nagyon megszerette. Nagyon nehéz időszakok vannak mögöttünk, de kőkeményen ott voltam mellette végig és ma azt tudom mondani, hogy megérte! Látom, hogy miből, mi lett és (bár ne kelljen többé) de százszor végig csinálnám vele.
jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!