Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért telik minden lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért telik minden lánynak minimum 1 órába az hogy visszaírjon?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy olyan lányról van-e szó akinél én kezdeményeztem vagy olyanról aki maga kezdeményezett, minimum 1 óra mire reagál egy üzenetre, hiába látszik hogy online van végig.

Mindenki ilyen fontos ember? Nem akarom elhinni. Vagy van valami univerzális szabály erre, mert tényleg az utóbbi egy évben már a 10. Lány nyomja ezt.

Lehet mondani hogy biztos nem vagyok szimpatikus neki, de olyanok is akik maguk kezdeményeztek nálam már a 2. Üzenetváltás után ezt csinálják

21F


febr. 1. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
túl gondolod xd ez nem fontos dolog
febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg rögtön írunk, az a baj, hogy "nyomulunk"...sajnos. bocsánat csak a rossz tapasztalat.
febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Egy óra?

Az lepkefing.

Ha egy napon belül nem ír vissza, akkor írj ki erről kérdést ide. De még akkor is megvan a magyarázat: nem ért rá.

Ha 2-3 nap múlva sem ír, na akkor mondhatod, hogy ennek a lánynak valószínű nem vagy túl fontos.

febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy óra a minimum akivel most "beszélgetek" kb naponta ír egyszer
febr. 1. 21:43
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Annyi elég is.

Nyilván van élete az online világon kívül is.

febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer 4 napot vártam egy pasi válaszára...meguntam töröltem amit írtam neki, őszintén sajnálom, hogy nem írt...napi 1 max két naponta 1 üzenetre mindenkinek van ideje. De azért óránként nem kell várni, mindenkinek lehet dolga. Majd ha 3 napig nem ír, akkor elkönyvelheted, hogy nem érdekled.
febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van aki hetente ir vissza. .. de van aki direkt nem aztan utana magyarazkodik .. egyszerubb szerintem megmondani a masiknak , hogy bocs de se baratkozni se mas egyebet nem szeretnek toled, ez ennyire egyszeru.
febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Én utalok írni is meg akármilyen hihetetlen 1000 meg egy dolgom van. Ha pihenek vagy csak filmezek meg azért nem írok.

Aki nagyon érdekel annak néha néha film közbe is.

N 31

febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*.*
febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálam most az látszik, hogy online vagyok, mert itt alszik a laptopom, amin meg van nyitva a messenger. Közben meg nem nézem.
febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!