Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért telik minden lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért telik minden lánynak minimum 1 órába az hogy visszaírjon?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy olyan lányról van-e szó akinél én kezdeményeztem vagy olyanról aki maga kezdeményezett, minimum 1 óra mire reagál egy üzenetre, hiába látszik hogy online van végig.

Mindenki ilyen fontos ember? Nem akarom elhinni. Vagy van valami univerzális szabály erre, mert tényleg az utóbbi egy évben már a 10. Lány nyomja ezt.

Lehet mondani hogy biztos nem vagyok szimpatikus neki, de olyanok is akik maguk kezdeményeztek nálam már a 2. Üzenetváltás után ezt csinálják

21F


febr. 1. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

"hiába látszik hogy online van végig."


Ez most a facebook messenger lenne? Mert akkor adok egy jó tanácsot a saját idegeid és mások idegei védelmének érdekében: a messenger elérhető jelzése hírhedten megbízhatatlan. Szóval ezt nem érdemes figyelgetni mert csak felesleges frusztrációt szül. Igaz, ha atomóra pontossággal működne, akkor is meglehetősen önsorsrontó lenne ezzel hergelned magad. De így meg aztán végképp.

febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

21 éves vagy, azért írsz ki ilyen gagyi kérdést. :D Tudom jó lenne megtalálni a szerelmet, de előbb meglesz, ha nem pörögsz ennyit se a válaszoláson, se a válasz-váráson. Lazulj rá. Ha nagyon-nagyon egy hullámhosszon lesztek, fognak pörögni az üzik. Minden más esetben örülj, hogy nem csak másnap válaszol.

28/N

febr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök idegesítő, ha mindig mindenre szinte azonnal válaszol egyrészt, másrészt valszeg nem te vagy az egyetlen, akivel beszélget, az ilyesmit hanyagolni kell, semmi értelme. Ne pörögj rá annyira az online ismerkedésre, próbálkozz személyesen is ismerkedni, úgy jobbak az esélyeid.
febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A legtöbb lánnyal élőben ismertük meg egymást és utána chatelgettünk.

De akkor ha azt mondjátok hogy nincsen jelentősége hogy mennyi ideig tart a válasz akkor megpróbálom kicsit lazábban venni ezt.

febr. 2. 10:05
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: Csak akkor nincsen jelentősége, ha érezd, tudod hogy ő is érdeklődik irántad. Nem tudom, hogy és milyen körülmények között ismerkedtetek meg, de ez totál nem ugyanaz, mint amikor valakivel csak úgy matchel társkeresőn vagy ráírnak messengeren stb. A kettőnek nem ugyanannak a szintnek kellene lennie, amennyiben a csaj komolyan gondolja.
febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*érzed
febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!