Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek minden pasi lehet jóképű, vagy minimum átlagos külsőre?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi higiénikus, odafigyel a külsejére, és sportol akkor már alapból nem lehet ronda? Vagyis ha igyekszik a külsején javítani amennyire tud az szerintetek rengeteget dob rajta, és sokkal jobb esélyei lehetnek a nőknél?

Hogy látjátok ezt lányok?


szept. 18. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom kérdése. Lehetsz te baromi ápolt, jólöltözött, felőlem akár jóképű is, ha nincs meg a kémia, a vonzalom akkor nincs kapcsolat.
szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem
szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lenne már? Alap, hogy valaki ad magára férfiként is! Semmi pluszt nem jelent, hogy igényes.
szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis ha igyekszik a külsején javítani amennyire tud az szerintetek rengeteget dob rajta, és sokkal jobb esélyei lehetnek a nőknél?"

Igen. Ha sportos vagy, stílusosan öltözöl, jó fodrászhoz jársz, ápolod a bőröd, körmeid, jó az illatod, sokkal több esélyed lesz, mintha kövér vagy, otthon lecsapod rövidre a hajd, felhúzod, ami épp szembe jött és csak vonszolod magad az életben erre, arra.

"Lányok szerintetek minden pasi lehet jóképű, vagy minimum átlagos külsőre?"

Nem. Jóképű akkor lehetsz, ha annak születtél. Egy átlagos pasiból sokat ki lehet hozni fodrásszal és megfelelő arcszörzettel, belőlük lehet jóképű így. Egy csúnya arcú férfin is javít, de nem lesz tőle jóképű.

"Ha egy pasi higiénikus, odafigyel a külsejére, és sportol akkor már alapból nem lehet ronda?"

Ha Quasimodo nem szakadt, hanem öltönyben jelenik meg, megmosakodva, akkor is ronda marad. Van, amin nem lehet eleget javítani.

De, szerintem egy átlag srác rengeteget tud hozni magán és mindenkinek jót tesz, ha ápolt, figyel a külsejére, egészségére.

szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Érthetetlen, miért terjedt el ez a baromság, legyen szó férfiról vagy nőről.

Ha ronda vagy, akkor ronda vagy, ennyi. Azon nem fog változtatni, ha "nagyon adsz magadra", ápolt és "igényes" vagy. Mint ahogy nem is ezek hiánya tesz rondává, hanem a "csomag", amit anyucitól-apucitól és egyéb felmenőktől kaptál. Az formálta olyanná pl. az arcod/fejed, amilyen (a legtöbb esetben pedig főleg ebből fakad a rondaság).

szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"... nem is ezek hiánya tesz rondává, hanem a "csomag"... "


Ez nem feltétlenül igaz. Ismerek jópár olyan (főleg c típusú) embert, aki baromi jó génekkel kezdte, fiatalon tök jól néztek ki, aztán 25 éves korukra a folyamatos zabálás, ivás, cigi, egészségtelen életmód, nők esetében 5-6 gyerek kipotyogtatása stb annyira megcsúnyították őket, ahogy ma már senkinek eszébe nem jutna, hogy ezek szép emberek voltak valaha.


Nem azt mondom, hogy a rondaságon sokat segít az igényesség, de az igénytelenségtől sok ember lett már nagyon ronda.

szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából igen. Sőt szerintem minden nő is. De eleve bele kell kalkulálni, hogy nem mindenkinek tetszik az átlagos. Szerintem nem, nem fog mindenki mindenkinek tetszeni, de szerintem az egy hatalmas boost, ha magabiztos vagy és jól érezd magad a bőrödben. Igen, látod, hogy nem vagy tökéletes, de magtanulod elfogadni és szeretni.


(Megsúgom senki sem az, az a lány/fiú, akire instán csorgatja mindenki a nyálát is agyonszerkeszti az életét. Rengeteg időt és pénzt költ ruhákra, fodrászra, kozmetikusra, sminkre, edzésre, különféle szépségkezelésekre, ami nem csak műtétet jelent, de lehet az is. Arra, hogy lássa mi a divat, megvegye a legjobb, legyelőnyösebb kamerát, világítást, hátteret, megtanulja a legjobban szerkeszteni ezt. Arra hogy folyamatosan működtesse ezt a gépezetett, állandóan kontentet kreáljon, ezáltal fennmaradjon a feedben. Nem felkel reggel mint Hamupipőke és a madarak öltöztetik és amúgy is a napra lehet nézni, rá nem.)

szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

#6


És ez most hogy jön ide?

Én meg ismerek olyan csajt, aki személyi edző és táplálkozási tanácsadó, mégis úgy néz ki mint egy szarkupac, mert a genetikát nem tudja felülírni és nem is nagyon kell senkinek.

Más meg negyedannyit nem tesz a külsejébe, mégis ezerszer jobban néz ki és minden ujjára jutna pali.

Ez ilyen.

szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csúnya az arcod, akkor teljesen mindegy mit csinálsz, csúnya is maradsz.

A testen lehet javítani, de a fejen nem.

szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8

Nem értetted, miről írtam?


Azokat az eseteket emeltem ki, amikor a szar kinézet bizony az igénytelenségből és a rossz életmódból ered olyan módon, hogy már senki sem mondja meg, hogy az "alapanyag" egyébként nagyon is remdben volt.

szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!