Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy átlagos fiatal lány a sok jelentkezőből a vagyonost választja?

Figyelt kérdés
Ti nem ezt tennétek? Amíg fiatal kedvére válogathat, miért választana egy csórót, ha nem szeret nélkülözni?
aug. 27. 07:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Mert azt kéne választani akit igazán szeret, aztán összeházasodni. Tudod, a legegészségesebb kor a gyerekszülésre 21 az orvosok szerint, szóval jó hamar megállapodni.
aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

Egy átlagos fiatal lánynak NINCS SOK jelentkezője, ez eleve hülyeség.

Másrészt aki csak anyagi megfontolások miatt van valakivel, azzal valami baj van.

Természetesen ez NEM AZT jelenti, hogy több valaki közül azt KELL választania, aki a legcsóróbb!

Normálos értélrendü ember - akár nö, akár férfi - AZT VÁLASZTJA, aki emberileg, értelmi szinten a legjobban illik hozzá és akihez fizikailag is vonzódik.

aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
68%
Ha ennyire fontos a pénz, akkor keressél te sokat. Tehát te egy csóró golddiger vagy, és lenézed azt aki nem gazdag. Wow.
aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
23%
Átlagos fiatal lánynak van a legtöbb jelentkezője. Nem lattal még erről statisztikát? 18-24 éves csajok a legkelendőbbek. Férfiak körében asszem 30-50esek a legkelendőbbek.
aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

4


Igen nekik valóban sok jelentkező van, ezért írtam fiatalt. Ezt statisztika nélkül is tudja mindenki.

aug. 27. 08:35
 6/31 anonim ***** válasza:
46%

Nem baj. De ne hidd hogy csak a fiatal. Minden nő. És ez nem rválkodás, egyszerűen mindenki a könnyebb életet szereti.

Én pont most jártam így.

3 évig jó voltam, amíg képbe nem került egy jobb. Most már belé szerelmes...

aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
Sok jelentkező van nálad kérdező?
aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
17%

Mert a lanyok a rosszfiukhoz vonzodnak, es a rosszfiuk gazdagok


a szegeny jofiuk nem eletkepesek

aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem baj, baj csak neki lesz hogy nem képes magának megteremteni amit akar, amikor megunja a gazdag pasi és kidobja akkor meg próbál keresni másikat de a végtelenségig ez nem megy mert az idő is telik
aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
Mert bolond! De sok nem fiatal is így tesz. Látszik egy csávón hogy eci ronda, mégis helyes felesége van. Nyilván nem szerelemböl ment hozzá. Az ilyenek mind krv-ák!
aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!