Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy átlagos fiatal lány a sok jelentkezőből a vagyonost választja?

Figyelt kérdés
Ti nem ezt tennétek? Amíg fiatal kedvére válogathat, miért választana egy csórót, ha nem szeret nélkülözni?
aug. 27. 07:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem!

Csak a szegény pasik hőbörögnek ezen és azok a nők m, akik nélkülöznek a párjuk mellet, 6 műszakban.

Valahogy bele van nevelve a szegényekbe, hogy a gazdagok rossz emberek……

Lehet hogy kiskorukban ezzel vígasztalták a szülők őket, amikor nem volt mit enni.

Azt nem mondhatja a szülő a gyerekének hogy figyelj kisfiam én és anyád nem tanultunk eleget, vagy nem voltunk elég rátermettek ahhoz hogy biztosítsuk a jólétet.

Ők az áldozatok, és tipikus duma az hogy nekik sajnos nem volt szerencséjük a pénz ügyekben.

Kitartó munka és szorgalom ami hiányzik a szegény emberekből.

Én jól akarok élni, most kezdtem egyetemet 30 évesen.

Lehet hogy késő, de legalább észbekaptam.

Pedig nehéz mert hiszen munka és család mellet nincs időm sok, de akkor is lesz egy diplomám, mert akarom!

Azért hogy jobban keressek majd!

szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!