Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy átlagos fiatal lány a sok jelentkezőből a vagyonost választja?

Figyelt kérdés
Ti nem ezt tennétek? Amíg fiatal kedvére válogathat, miért választana egy csórót, ha nem szeret nélkülözni?
aug. 27. 07:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%
A fiatal lánynak lesz majd baj, ha dobja a pasi ő meg már nem lesz olyan kelendő. A normális pasiknak meg már nem fog kelleni.
aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%

Kezdjük azzal, hogy egy tényleg átlagos (és nem sminkeletlen modell) nőnél nincs feltétlenül sok jelentkező, max. társkeresőn, de ott van a szutyok is, aki csak egyéjszakát akar meg asszonyka mellett mellékest.

Ha meg tényleg van sok jelentkező, válassza ki azt, aki neki a legjobb. Azzal vannak gondok etikailag is és a saját lelkivilágára nézve is, ha párkapcsolatra olyat választ, akinek a külsejétől sugárban hány és / vagy belsőre is taszítja, csak mert gazdag. De azzal egyáltalán nincs vaj, ha két vagy több ugyanannyira szimpatikus embernél mérlegeli azt is, hogy mennyire tehetős és hosszú távon milyen élete lenne mellette. Én nem hiszek abban, hogy csak "egy igazi" lehet (főleg abban nem, hogy az mindig a "helyes kedves aranyos" csóró :D).

aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
39%

Amíg nem játsza a hattyú halálát,hogy mennyire szereti,addig nincs baj.Attól meg kedvelhetik egymást,hogy nincs szerelem.

De amikor képmutatóak,azt nem bírom.

aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
47%

Bajnak nem baj, csak aztán ne sírjon, hogy ribinek nézik mert az. Nevezzük már nevén a dolgokat. Aki mindig olyan pasikat választ akik pénzesek, annak a pénz az oka, azaz eladja magát a csaj.

És nem. Én azt választottam akibe szerelmes lettem, pedig az egyik srác akivel még a férjem előtt randiztam, elég pénzes volt, 3 hét után egy több százezres nyakláncot akart adni, és közben közölte, hogy reméli most már közelebb kerülhetünk egymáshoz, de nem fogadtam el, és azt is megmondtam neki, hogy keressen qurvát ha azt akar, engem nem fog megvásárolni. Közöltem hogy részemről ennyi volt, és többet nem találkoztam vele.

Szóval nem. Én nem a pénzest választottam, hanem azt akivel kölcsönösen megszerettük egymást, akivel a legerősebb a kémia, és az érzelmek.

Egyébként mindketten dolgozunk és ez így jó, nem szorulok rá, hogy eltartsanak, sosem lennék élősködő parazita egy pasi nyakán. +Inkább vagyok olyannal akit szeretek, mintsem egy pénzessel akivel bár kényelmesebben élnék anyagi szempontból, de mint férfi, nem mozgat meg, és halálra unnám magam mellette.

Te csak a pasik pénzét szereted, nem a személyüket. Az ilyen fajta élet engem nem vonz.

aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%

1. Nem minden nő akar gyereket. Plusz ritka az aki már 21 éves fiatalként megtalálja a hozzá valót és az anyagiakat is megteremtették a gyerekvállaláshoz.

A megfelelő pár megtalálásához sokszor több idő kell.

Egy akármilyen jöttmenthez nem szerencsés hozzámenni még annak sem aki már 30 éves és akar gyereket, mert nem lesz hosszú életű kapcsolat., de boldog semmiképp.

aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%

A jó anyagi helyzet sok minden egyébbel is összefügg...


Ha az eddigi párkapcsolataimra gondolok, azt látom, hogy a csóróbb férfiak frusztráltabbak, szorongóbbak voltak és többé-kevésbé zavarta őket, hogy én jól keresek. Az anyagi jólét ezzel szemben biztonságot, magabiztosságot nyújt, nem kell azon filózni, hogy miből fizetjük a számlákat, és vannak olyan életre szóló élmények, amikért bizony borsos árat kell fizetni.


Tehát amikor valaki számára az anyagi biztonság IS(!!!) tényező, akkor nem pusztán a pénzt, hanem a vele járó összes értéket választja.

aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk mert a szerelemhez nem a pénz kell aki meg a pénz miatt adja oda magát valakinek az meg mindig kva
aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ mit akar...


Ha neki elég a jólét a kényelem a csilivili világ az utazások stb. de nem szükséges, hogy szeresse és hasonlók, akkor válassza a vagyonost.


De 30 körül nem árt elkezdeni majd nézelődni munka után...

aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%
A Gyakorin miért megfellebbezhetetlen alapvetés, hogy egy jól szituált férfit nem lehet szeretni? O.o
aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%

#19


ezt én is sokszor kérdezném...


Most én holnaptól ha milliárdos lennék....de tegyük fel az illető nem is tud róla mennyi pénzem van...akkor már egyből csak szexre kell mi?


Tegyük fel 30 évig keresel havi 3-400-at és örökölsz vagy nyersz a lottón...egyből neked is csak szexre kell a csaj? :)

aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!