Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi blog írója szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi blog írója szerint így néz ki egy átlagos 30 éves nő. Ez tényleg így lenne?

Figyelt kérdés

Ahogyan a szerző írja:

"Lássuk, akkor milyen egy valódi nő."

Lássuk, akkor:


[link]


Tehát, amikor átlagos nőről beszélünk, ez az átlag, aki a képeken van?


aug. 12. 08:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, ilyen az átlagos 30 éves nő.
Nem ilyen.
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy véleményblog / a saját ízlését próbálja a szerző lenyomni az emberek torkán. Nem gondolom, hogy ez lenne az átlagos testalkat, de nem is a 20éves fitneszes... a kettő között valahol. Van rajta némi husi, de nem ennyire vaskos.
aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ezt a blogot itt az oldalon találtam, aztán hivatkoztam rá egy másik kérdésnél. Mondván, nekem ezek a csajok nem jönnek be, ha már 30 körüli nő, akkor olyasmi tetszik nekem, mint a Palvin Barbi.

De az egyéni ízlését természetesen mindenkinek tiszteletben tartom.


De most már tényleg érdekel, hogy ilyen-e egy átlagos 30 körüli nő.

Csak ennyi, egyébként nem akarok vitát, tényleg csak kíváncsi vagyok.

aug. 12. 08:43
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy megnéztem a képeket, mert először csak az első képet néztem meg. A fekete csipkeruhában levő vörösesbarnás hajú nő sztem közel áll hozzá. De azt is hozzá kell tenni, hogy az átlag az átlag... és az nem azt jelenti, hogy nincs sok olyan, aki nála jóval vékonyabb vagy jóval vastagabb.


Palvin Barbi amúgy nincs a skála legszélén, neki egészséges testalkata van, nem kifejezetten / durván vékony sem.

aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

"Van rajta némi husi, de nem ennyire vaskos."

Zsír az, nem "husi".Hagyjuk már a folytonos szépítést.A legtöbb ember nem a felszedett izomtól tűnik vaskosabbnak,hanem a hájtól.

aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ha átlagot kell rajzolni, akkor az ilyen lenne. De amúgy meg kevés van az ilyen dundikákból. Inkább van a normál/vékonyak csoportja, meg a bálnák csoportja. És az átlag valami ilyesmi a kettő között.
aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
4: akkor zsír, nem fogok szavakon lovagolni. A zsír amúgy sem feltétlenül háj, és nem attól lesz vki egészséges, hogy egy mg zsír sincs rajta (sőt a mell az zsírszövet...)
aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%
Dehogyis nem dagadt egy harminacas nő. Vékonyak.
aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De gondolom az anyagiak is közrejátszanak abban, hogy egy nő hogy néz ki, nem?

Úgy értem, ha valaki egy luxusfeleség, akkor sok ideje van foglalkozni magával, költeni magára.


Bár talán helytelen, ha azt mondom, hogy csak a gazdag nők lehetnek véknyabbak.

aug. 12. 08:49
 9/21 A kérdező kommentje:
30 körüli nőkről beszélek most természetesen.
aug. 12. 08:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Láttam nem kevés elhízott nőt a tehetősebbek között is.Nem mindenki igényes a külsejét tekintve náluk sem.
aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!