Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi blog írója szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi blog írója szerint így néz ki egy átlagos 30 éves nő. Ez tényleg így lenne?

Figyelt kérdés

Ahogyan a szerző írja:

"Lássuk, akkor milyen egy valódi nő."

Lássuk, akkor:


[link]


Tehát, amikor átlagos nőről beszélünk, ez az átlag, aki a képeken van?


aug. 12. 08:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#10


Óh, értem. Én abból indultam ki, hogy az instagramon az ilyen luxusfeleségek sokat posztolnak, és ott mind jól néznek ki.

aug. 12. 08:53
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Amik közrejátszanak:

- genetika (van, aki nehezen szed fel magára súlyt, mert olyan az anyagcseréje, van, aki hormonzavaros, ezért nehezebben fogy stb.)

- mire van ideje (pl. egy modell, színésznő gyakorlatilag a munkaideje alatt foglalkozik a testével, mert az a munkaeszköze, sokszor ráadásul ingyen / szponzorálva... SPAR pénztáros Erzsi meg projektmenedzser Kati meg munkaidőn felül edz)

- pénz (sok sztár, akiket mutogatnak, mint ideált, azért nem azzal tudja tartani a súlyát, hogy sok vizet iszik meg fut... plasztika, Ozempic, méregdrága testkezelések, ill. azért változatos, egészséges étrendet is könnyebb magasabb fizetésből finanszírozni)

- életmód (ez már inkább múlik az adott emberen... a lehetőségeihez képest mennyit mozog, mit, mikor és hogyan eszik, eljár-e orvosi kivizsgálásokra, mennyi folyadékot visz be a szervezetébe és mit, mennyit alszik)

aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

Pont 30 évesek az utcánkban lakó iker nők, hát kb pont így néznek ki.

Jó vastag lábak, de még a boka is, semmi mell, és hozzá egy olyan jó egyszerű fejszerkezet.

De a face-n vagy 2000-es követőtábor, minden ki van rakva, a viselkedésük is ennek megfelelő, nekik mindent lehet, rájuk ne merjen szólni senki.


Nagymama halálra kényeztette őket, reggelit viszi nekik az ágyba, folyton sütike, torta, édességek.

A szomszédomék.....de már nagyon tele a herótom velük.

Hetente másik kanegér tömködi őket.

aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
13: Ha ez nem kamu, akkor tényleg az isten verje már meg... 😠 33 vagyok, vékony, de a képen szereplőkének a nyomába sem ér az arcom. Eredmény: le se szarnak. Ehhez képest szomszédodék meg egyiket fogyasztják a másik után...?!
aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

Lássuk akkor milyen egy valódi nő 😂😂


Tehat akkor én pl nem vagyok valódi nő mert 178 cm vagyok, mellé 52 kg

Vékony filigrán magas

Jó tudni

aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet, vagy legalábbis a környezetemben nem így van.

Én magamat teljesen átlagosnak tartom. 34 évesen 173 centihez vagyok 60-62 kiló. Életemben nem diétáztam. Korábban rendszeresebben sportoltam, most munka mellett nincs rá időm. Próbálom most visszahozni a rendszeres mozgást, de nem a súly miatt, hanem egészségügyi okokból.

A magasság és súly amúgy sem jelent mindent. Van, akinek ez optimális arány, mégis alkatra aránytalan.

Én inkább azt vettem észre, hogy 40 fölött híznak jobban a nők, ennek hormonális okai vannak. Velem korú nőknél én azt látom, hogy a legtöbbjük szülés után is visszafogyott.

aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

" minden ki van rakva, a viselkedésük is ennek megfelelő, nekik mindent lehet, rájuk ne merjen szólni senki."


Milyen alapon szólnál rájuk? :D

Szólnál, hogy fogyjanak le, vagy mi?


"A szomszédomék.....de már nagyon tele a herótom velük.


Hetente másik kanegér tömködi őket."


Ehhez az égvilágon semmi közöd.

aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel több kapcsolat lenne, ha a pasiknak magyaráznátok, hogy nézzenek ki. Sokkal kevesebb incel lenne, ha megszoknák, hogy nekik is tenni kell valamit.


Nőként mondom, most az lesz a végeredmény, hogy mindenkit vonzónak talál valaki. Értem én, hogy ez ilyen vitaindító, titkon nőket ekéző, drámaian értetlenkedő kérdéske, de az ellenkezőjét éred el, mint ami a célod, kérdező.

aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2016-os, azóta változtak a dolgok egy kicsit, egy másik generáció lépett a 30-as éveibe.
aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó bőrök
aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!