Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy vannak olyan nők akik szerint ez a szint egy 30 as férfinak alap, átlagos és simán elvárható hogy megugorja?

Figyelt kérdés

most olvastam kommentben :


"Saját lakás (Budapesten)


Autó (közepkategoriás autó)


Jól fizető állás. 500 000 </= X


Ez az amit elvárok (ez nem gazdagság, ezbegy alap szint)"


Tehát 30 évesen alap hogy van egy kifizetett lakásod Budapesten, ami ugye marha olcsó mint tudjuk, van egy középkategóriás autód, emellé meg nettó 500 felett van a havi jövedelmed.


S ez alap, ez simán elvárható. Pedig ehhez is menő programozónak kell lenni.


Mikor fogja ezt megugorni egy postás, bolti dolgozó, vagy egy tanár?


2021. júl. 3. 06:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Nettó 500-ból miért ne lehetne saját lakása és autója?
2021. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Már a nettó 500 is egy irreális elvárás, ki keres így? Jó, tudjuk, az informatikusok. És?


10 ből 9 ember meg nem.


Egyébként budapesti lakást nettó 500 ból is hosszú évekig tart összekalapálni, nem biztos hogy 30 ra sikerül. A diplomás pasi 22-23 évesen kezdi a karrierjét, 7-8 év alatt kihívás összerakni egy lakás árát.

2021. júl. 3. 06:59
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy saját a lakás, még vehette hitelre. És nyilván nem csak informatikusok keresnek így.
2021. júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

De ő itt alapról írt, mintha ezt egy átlagos ember simán megugorhatná. Pedig hol van ez attól.


Egy egyetemi tanár se keres így, pedig ő gondolom nem a társadalom alja.

2021. júl. 3. 07:03
 5/31 Noren1989 ***** válasza:
100%
Bazsi. Ez csak azt jelenti, h bedőltél egy màsik incel kamuvàlaszànak. Magyaràzzam tovàbb?
2021. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Hű! Hát koszonom , hogy a kommentem kérdés lett 😂

Sehol nem irtam, hogy hitelmentes! Ezt már te köktötted hozzá!



"Mikor fogja ezt megugorni egy postás, bolti dolgozó, vagy egy tanár?"

Nem bolti dolgozóval/postással kezdek! Ilyen egyszerü! Mivel én sem ilyen, vagy ehhez hasonlo munkakorben dolgozom. Ettol meg nem nezem le, csak nem kezdenék vele.


Igen, nekem is van lakásom.

Nem, nem apuci tolta alám.

Igen, van rajta hitel, de legalabb nem idegen zsebet tömöt.

Igen, van autóm.

2021. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Ja. A miből lett:

Kulfoldon szedtem rá ossze az önerőt.

2021. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Arra válaszolj kisasszony, hogy megugrod e amit elvársz! Tehát pl. a nettó 500 ezret.
2021. júl. 3. 07:18
 9/31 anonim ***** válasza:
77%

Alap. Neki. Mert erre utazik. Nem reprezentatív, hiába erre szeretnéd kiélezni. Egyébként meg mindenkinek joga olyan szempontok szerint párt találni, ahogy jól esik. Neked is. Kár siránkozni.


Én pl nem jönnék össze munkanélküli vagy minimàlbéres nővel, mert esélytelen lenne közös életet tervezni, a mai albérletárak mellett. Hazaviszek mondjuk netto 300-at, amiből ha akarnék se tudnék két embert eltartani, plusz albi, plusz a közel 20 éves suzukimba is kell tankolni meg időnként költeni rá.

A lényeg, hogy bárki eldöntheti, mik a szempontjai. Nekem pl az lenne (ha egyedülálló lennék), hogy legalább hasonló mértékben tegyen le a párom is az asztalra. Miért? Hogy ne kelljen nyomorogni meg párizsis zsemlén élni és akkor még csak luxusdolgokat se mondtam….

Igaz, nem pesti vagyok, hanem az agglomerációban élek, de alig van különbség.


30/F

2021. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

Nekem egyik sincs meg 31 évesen ezekből egyelőre.


Kolléganőmön meg kb befostam, ezt olvasd el:


27 éves a csaj, úgy kap jó fizetést, hogy a végzettsége alapján nem is dolgozhatna ott, ahol vagyunk, fogalmam sincs, hogy került oda.


Apja gazdag vállalkozó. A csaj most vesz belvárosi bp-i lakast 40-50 millióért, van egy egész jó kocsija, 2010 utáni évjárat, 2021 es modell olyan 10 millióba kerül. Minden évben minimum 1 külföldi nyaralasra is elmegy.


Bármi van, ott terem apuci a pénzével, de neki ezek alap dolgok.



Őneki ezek alap dolgok mégis,csak hát nem mindenkinek van gazdag vállalkozó apja.

2021. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!