Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy vannak olyan nők akik szerint ez a szint egy 30 as férfinak alap, átlagos és simán elvárható hogy megugorja?

Figyelt kérdés

most olvastam kommentben :


"Saját lakás (Budapesten)


Autó (közepkategoriás autó)


Jól fizető állás. 500 000 </= X


Ez az amit elvárok (ez nem gazdagság, ezbegy alap szint)"


Tehát 30 évesen alap hogy van egy kifizetett lakásod Budapesten, ami ugye marha olcsó mint tudjuk, van egy középkategóriás autód, emellé meg nettó 500 felett van a havi jövedelmed.


S ez alap, ez simán elvárható. Pedig ehhez is menő programozónak kell lenni.


Mikor fogja ezt megugorni egy postás, bolti dolgozó, vagy egy tanár?


2021. júl. 3. 06:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%

Dolgozom rajta! 1 év és megvan!

420 nettot keresek + juttatások! De egyebkent azért várom el a ferfitől a tobbet, mert 1, nálam kevesebbet kereso férfira nem tudok felnézni. és 2, a tudomány mai állása szerint a nők tudnak szülni, a férfial nem, és amig otthon vagyok a gyerekkel, képesnek kell lennie eltartania a családot, mert az en keresetem kiesik.

Egyebként, neked miért nem jó, 100 kg .os postai dolgozó Marika, vagy az ugyanilyen kaliberü, sarki dohányboltos Erzsike? Mh? Mert ilyennel most is tudsz kezdeni!

2021. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ez a lány úgy érti az "alap"-ot, hogy számára ez az az alap minimum, amitől egyáltalán az adott férfi szóba jön párként. Ezen felül jönnek azok a tulajdonságok, amiktől eldől, hogy egyáltalán összeillenek-e, de hogy ha ezek nincsenek meg, akkor nem ismerkedik vele. Nem arra gondol (szerintem), hogy minden átlag jóskapistának ez az alap, és hogy szerencsétlen vagy alsóbb rendű vagy tudomisén mi lenne, aki nem tudja ezt hozni 30-as éveire. Aki ezt írta, az nyilván nem átlagos férfival akar ismerkedni, hanem inkább programozóval.


De amúgy mondok neked egy csodát: nettó 500-ból még azért nem élsz elképzelhetetlen luxusban. Ez tényleg csak egy középosztálybeli életre elég, ez még messze nem a Lölö és társai színvonala. Budapesten azért elég sok munkalehetőség van, amiben megkeres az ember ennyit, és ha valakinek erre van igénye, akkor bár nem postásként, de el tudja érni.

2021. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van pár ilyen nő akik szerint alap.

Szerintem meg nem.

De engem nem érdekel másnak mi az alap.

2021. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyen nők. És?

Pont az ilyen nők azok, akik után csorog a nyálatok, mert látszik rajtuk, hogy többet tud magára költeni, mint a kasszáserzsi. Minőségi étkezés, jó fodrász, kozmetikus, körmös, testkezelések, klassz ruhák, és látszik, hogy nincs megszakítva 12 órában a szalag mellett. Ti meg erre mondjátok, hogy alap, meg "basic punci", mert velük van tele a közösségi média.

2021. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%

Neked meg alap lenne, hogy a párodnak rés van a lába között.

Hozod?

Ő mégis tud a pasik között válogatni, akkor is, ha neki ilyen magasan van az alap.

Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy 2021ben gipszkartonozással is lehet úgy keresni, mint kódolással.

2021. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a véleményetek arról hogy vannak olyan nők akik szerint ez a szint egy 30 as férfinak alap, átlagos és simán elvárható hogy megugorja?"

Hát akkor legyen ilyen nő. Akkor ismerkedjen ilyen férfivel. Mit érdekel engem? Ismerkedek olyan nővel akinek elég vagyok. ?? :D Nem tudtok függetlenedni a nők elvárásaitól? Csak én vagyok itt olyan férfi, aki elégedett önmagával, és nem akar megfelelni a nőknek?

2021. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
8%
Ilyenek ma az átlagos női igények, miközben az átlagos nő mamahotelben él, és saját magát sem képes eltartani a fizetéséből.
2021. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket én is megugrom.
2021. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Bazsika, és neked mert alap a 1o évvel fiatalabb nő?
2021. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bazsi te direkt vagy hülye és imádsz szenvedni. Ezeket kb 10-ből 2 szokta kikötni. A maradékunk leírja, hogy ezek nem számítanak. Azokat miért nem veszed észre? Aki meg ezt írta, miért ne írhatná? Ha olyan körökben mozog és ő maga is kb ezen a szinten van, miért jöjjön össze a postással pl?
2021. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!