Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy vannak olyan nők akik szerint ez a szint egy 30 as férfinak alap, átlagos és simán elvárható hogy megugorja?

Figyelt kérdés

most olvastam kommentben :


"Saját lakás (Budapesten)


Autó (közepkategoriás autó)


Jól fizető állás. 500 000 </= X


Ez az amit elvárok (ez nem gazdagság, ezbegy alap szint)"


Tehát 30 évesen alap hogy van egy kifizetett lakásod Budapesten, ami ugye marha olcsó mint tudjuk, van egy középkategóriás autód, emellé meg nettó 500 felett van a havi jövedelmed.


S ez alap, ez simán elvárható. Pedig ehhez is menő programozónak kell lenni.


Mikor fogja ezt megugorni egy postás, bolti dolgozó, vagy egy tanár?


2021. júl. 3. 06:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
97%
Hülye vagy Balázs. Ezt arra válaszoltak, mikor az volt a kérdés, ki gazdag.
2021. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%
Képzeld vannak nők, akiknek ez sem elég. Viszont vannak pasik is, akiknek olyan nő kell, aki már legalább egy Kispusztai szépe versenyt megnyert, mert nem hisz a szemének, neki papír is kell, hogy szép a barátnője.
2021. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A férjem kevesebbet keres nálam, de nem zavar. Mindketten gyűjtögetünk tudatosan a gyermekvállalásra. Egyrészt én Csed alatt jobban fogok "keresni", mint most és utána is csurran-cseppen azért majd valmicske, másrészt kihasználjuk az egészségpénztár önsegélyezőjét évről évre és visszautaltatjuk, mindketten a benne lévő pénzünket babaszületésnél, illetve gyed alatt "fizetés kiegészítésként".

Egy férfi az én szememben nem a pénztárcája vastagságától lesz férfi. Tudatos tervezéssel pedig megoldható, hogy működjön az "eltartás" oldala babázás közben, avagy semmiben ne szenvedjünk hiányt.

Mivel mi mindent együtt szereztünk meg (lakás, autó, nyaraló, stb.), ezért a többiről nem tudok nyilatkozni. Nekem nem volt elvárás anno csak az, hogy tudja eltartani magát és legyenek ambíciói.

2021. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Te minek foglalkozol velük?
2021. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem, nem arra írta hogy ki a gazdag, arra egy másik példát írt. Ezt alapnak írta, nem tudtok olvasni?


S kiderült hogy ő se keres ennyit, LOL. Szerintem még a 420

2021. júl. 3. 10:49
 26/31 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem még a 420at is felfelé kerekítette és lehet 30
2021. júl. 3. 10:49
 27/31 A kérdező kommentje:
300 nettó az a valóságban.
2021. júl. 3. 10:50
 28/31 anonim ***** válasza:
10ből 1 nő ír ilyet. Miért ezzel foglalkozol? Miért nem azzal amit a többség hogy ez nem elvárás?
2021. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen, vannak ilyen nők, mint ahogy pénzes férfiak is, akik elvárják a tökéletes külsőt. Ők majd egymásra találnak.
2021. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"420 nettot keresek + juttatások! De egyebkent azért várom el a ferfitől a tobbet, mert 1, nálam kevesebbet kereso férfira nem tudok felnézni. és 2, a tudomány mai állása szerint a nők tudnak szülni, a férfial nem, és amig otthon vagyok a gyerekkel, képesnek kell lennie eltartania a családot, mert az en keresetem kiesik."


Ha tényleg keresnél ennyit, akkor tudnád, hogy ezen a szinten már 1) nem tapsolják el a kereset 100%-át minden hónapban, tehát kell lennie annyi megkatarításodnak, hogy nem kell "eltartani", 2) a szülés nem kifogás arra, hogy három évig otthon dekkoljon az ember, mert a szoptatáson kívül mindenre képes az apa is (de még az is megoldható lefejt tejjel), 3) jó eséllyel egyenrangú felet keresnél, nem gazdit, akire fel kell nézni.

2021. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!