Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pontosan egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pontosan egy átlagos férfi/átlagos nő szerinted? Mert az itteni válaszok elég érdekesek ilyen szempontból, hogy ki szerint mi az "átlagos"

Figyelt kérdés

Férfiak és nők közt is elég vicces, amikor valaki leírja, hogy ő az ellenkező nemből csak egy átlagost akar, aztán pedig odarak utána egy khm, érdekes kívánságlistát.

Egy átlagos férfi szerinted: milyen testalkatú, milyen magas, mennyi a havi nettója, mennyi félretett pénze/vagyona van, mennyire beszédes, vicces, magabiztos, férfias?


Egy átlagos nő szerinted: milyen testalkatú (és esetleg magasságú), arcra mennyire csinos, mennyire kedves, csaladcentrikus, házias?


Nem kell pont ezekre válaszolnod, ezek csak támpontok hogy le lehessen írni őket valamilyen tulajdonságokkal. Ezen felül hány éves vagy és kb hány évesek közt nézelődsz az ellenkező nemnél?


2019. dec. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Átlagos nő számomra kb 165-170 centi magas, barna haj, barna szem, 60 kiló körül van valahol. Rengeteg ilyet látok, ismerek.


25 és a korosztályomban, ill..pár évvel alatta keresek.

2019. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos férfi számomra: nem kigyurt, de nem is elhizott, csak szimplan odafigyel kinezetere; kb 170-175 cm magas; anyagias kerdesekben szamomra az atlag az, aki megel a fizetesebol, esetleg fenntart egy kisebb lakast/alberletet; beszedes, jo humoru, es magabiztos, de nem feltunesi viszketegseges, es nem egy hos nocsabasz, inkabb keves baratja van, de azok igazi baratok; ferfias, de nem feltétlenül ez jut rola eszembe, ha ranezek, vagy beszelek vele.
2019. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok még: 24L és párom 26 éves (de ő nem az átlag kategória :D)
2019. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy normális férfi és nő. Azt értem alatta, hogy azokra a dolgokra képes, amikre minden valamire való ember képes lenne anélkül, hogy megerőltetné magát, csak hát... Nekem amit itt leírok, az a semmi extra, de épp ettől oké kategória.


Átlagos férfi: van rajta egy kis izom, amit heti néhány laza edzéssel szedett magára, de nem kockás a hasa. Csak olyan férfi formájú, a szélesebb váll és a nőhöz képest nagyobb termet legalábbis stimmel. Az arca átlagos, semmi flanc, annyi, hogy ápolja az arcszőrzetét és alapvetően higiénikus. A haja egyszerű, rövid.


Átlagos nő: szintén van egy kis formája, de kellemesen husis, hogy a női jellegét kidobja. Nincs nagy melle, de látszik rajta távolról is, hogy nem egy hosszúhajú, vékony fiú. Alacsonyabb, mint egy átlagos férfi, alapvetően kisebb darab. A férfihoz képest hosszabb haj, finomabb vonások, amire kis tollászkodással is rásegít, ha úgy tartja kedve. Semmi cicoma, egy kiló vakolat vagy temérdek ékszer, legfeljebb egy kevés "díszt" rak magára.


MINDKETTŐRE: El tudja látni magát, alapvetően teljesíti a neutrális felnőtt lét összes követelményét (normális állás, önálló, igénye is van önállóságra, rendben tartja magát és a környezetét, vannak tervei azzal, amit csinál és van önuralma, következetes, úgy vállal be dolgokat, hogy a vele járó "kötelezettséget" vagy életmódot tudja vállalni, tiszteli azokat, akik őt is tisztelik, akiket meg nem, azokat bosszú nélkül elkerüli, van benne kitartás és nem csavarja el a fejét a nemiszerve vagy az ösztönök, hiszen ember). Nem mástól vár csodát, nem követelőzik, hanem teszi a dolgát és megolja magának is az életét, de nem egy együttműködésre képtelen önző tetű a szeretteivel szemben. A párkapcsolat számára csapatjáték, nem mentőöv.


Ja, lehet leszavazni, mert számomra egy átlagos ember szokott sportolni, de ez van.

2019. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos nő: 160-170 cm, 55-65 kg, szolíd smink, vagy natúr, normális nem kihívó nem topis öltözék, félhosszú, vagy hátközépig érő természetes, vagy természetes színűre festett haj, nem hosszú ápolt körmök.

Van egy fix munkahelye amiből megél, házias, figyelmes, szeret filmezni, romantikus regényeket olvasni, néha elmenni valahova várost nézni, vagy egy laza kirándulásra, szeret néha összejönni barátnőkkel pletyizni, mozizni. Érettségije és valami nőiesebb szakképesítése van (pl bolti eladó, fodrász, manikűrös, titkárnő, vmilyen ügyfélszolgálatos), vagy egy diplomás. Érdekli az egészség, kisebb mértékben a spiritualitás, egy-két sorozatot szinte mindig néz.


Átlagos férfi: 170-180 cm, 70-85 kg, nem kigyúrt, 30 fölött egy kisebb pocak is belefér. Szőrtelen arcú, diszkrét hajú. Normális öltözék, pl farmer és ing, vagy egy normális póló. Szereti a sportot, az autókat, igaz nem fanatikusan, csak érdekli, néha megnéz 1-1 közvetítést. Szeret otthon lustizni, hanyagnak lenni- persze nem úgy hogy megegye a kosz a lakást, ő is szeret filmezni, ritkábban olvasni, haverokkal találkozni egy sörre, elmenni valami lazább kirándulásra. Van egy fix munkahelye amiből megél, emellett ha kell otthon is megtud sokmindent szerelni. Szintén van minimum érettségije és valami szakmája, vagy diplomája.

Kicsit érdekli a politika, érdeklik a nők -ha kapcsolatban van akkor is megnézi, és kibeszéli őket a haverjainak, mégha sose csalná meg a párját is.


Ezek jutottak eszembe. Én nő vagyok, és egyáltalán nem átlagos, párom sem az, bár rá már többminden jellemző :)


30+ mindketten

2019. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külsőleg átlagos vagyok, belsőleg a legdeviánsabb a világon.
2019. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos nő az én szememben kb. 155-165 magas, 65 kiló, arcra kb. mint Quinn Dunki (jobb példát nem találtam). A személyiség már bonyolultabb, mert az átlag és az elvárásaim nem egyeznek meg. Egy átlag nő nem kifejezetten kedves, nem házias és talán közepesen családcentrikus. Ez nekem nem elég, tehát mondható, hogy átlag feletti elvárásokkal rendelkezem.
2019. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!