Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ők szerintetek is átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők szerintetek is átlagos férfiak? Hiszen nap mint nap sok rengeteg hasonlót látni a városban, és mivel vannak náluk vonzóbbak is, így szerintem ők átlagosak és ilyen egy átlagos férfi.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. ápr. 27. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Inkább átlag alattiak.
2019. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a hisztit! :D Amúgy igen.

32/f

2019. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Számomra ők már bőven átlag felettiek. Nem a tipikus szépfiúk, hanem a férfiasok. Hol látsz ilyenekből sokat? Én is arra járnék.... :D Elég silány a felhozatal.
2019. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyik se átlagos. Viszont első szerintem totál aránytalan. Második egész jó pasi, inkább az a tipikus jópasi, de nekem speciel nem ez a zsánerem. . . Igazából egyik se fogott meg de 2 fotó alapján hogy lehetne ezt eldönteni.
2019. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk nem tudom hol élsz, Budapesten saját tapasztalatom alapján egy szimpla hétköznap ez az átlag férfi a városban:


[link]


És képzelj a kezébe egy dobozos sört.


Ha ilyen öltönyös, ápolt palikat látnék egész nap, akkor nem aggódnék egyfolytában a tömegközlekedésen.

2019. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha az arcszerkezete a kérdés az első átlagos a második szép. Ha test akkor is az első átlagos a második szerintem szépen felépített de valóban sok fiú gyúr így a széles váll szép has ilyen huszonévesen nem olyan ritka. Az öltözete az elsőnek azért elég ritka így a mindennapokban és ad neki egy kis pluszt valahogy jobb kiállásúnak tűnik. Egy farmerben nem lenne feltűnő szerintem. Összességében mindkét fiú elüt szerintem az átlagtól de az első kb hozza a második valamivel fölötte van.

Én az első mellett valószínűleg elsétálnék az utcán a második lehet feltűnne. Aki még kB átlagos szerintem az itt a srác a főcímben mellette is lazán elmennék : [link]

2019. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Átlag felettiek.
2019. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Idehaza átlag felettiek.


Idehaza SOK férfinek már a vasalt ing is extra ruha, nem még az öltöny.

2019. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Itt Magyarországon átlag felettiek, amilyen silány a felhozatal.
2019. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

tessék, átlagos férfiak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!