Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy átlagos férfi?

Figyelt kérdés
Hogyan írnátok le, a külső és belső tulajdonságait egyaránt?
2019. ápr. 6. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy én látom magam előtt: külsőre magas,nem vékony,de nem is ki gyúrt,hanem inkább átlagos alkatú.Nekem nem hátrány,ha kicsit mackós

Jellemét tekintve őszinte,egyenes és fontos,hogy férfi léttére is kedves és figyelmrs legyen.Ne papucs és ne nyálasan kedves,csak szimplán kedves.Legyen azért jó humora is


Nekem volt egy ideálom és a férjem annak pont az ellenkezője lett🙂

2019. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Külsőleg se nem kigyúrt, se nem túl kövér, valahol a mackós-vékony közötti intervallumban helyezhető el. Öltözködésre nem a legdivatosabb ruhái vannak, de nem is öltözik igénytelenül. Vagy egyetemista, vagy egy egyszerű munkája van, hagyományos tervekkel, szeretne majd saját házat, autót családot stb. Kizárólag monogám párkapcsolatban gondolkodik. Csábítási tudománya nem a legjobb, csak ritkábban tud nőt felszedni, általában az italmeghívásoknál, kósza unalmas randiknál nem jut tovább, illetve könnyen beragadhat a barátzónába is. Viszont nem tud felülkerekedni a hormonjain és a punci irányítja az életét. Hobbijai egyszerűek, facebookozás, hétvégi sörözés a haverokkal stb.
2019. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan mint én!
2019. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!