Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ők szerintetek is átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők szerintetek is átlagos férfiak? Hiszen nap mint nap sok rengeteg hasonlót látni a városban, és mivel vannak náluk vonzóbbak is, így szerintem ők átlagosak és ilyen egy átlagos férfi.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. ápr. 27. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Megfordultam irodaházban is, állásinterjú kapcsán.


De örültem volna, ha azalatt egy ilyen kaliberű faxit láttam volna, mint az öltönyös! Jó, ott már azért ápoltság volt, csak sokkal fapadosabb alapokkal.

2019. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy itt Magyarországon a férfiak fiatalon(huszonévesen) elég jól néznek ki,30 felett csúnyácskák lesznek,40 felett visszataszítóak,sajnos.

De még a fiatalok közt sem ez az átlag,ezek a pasik átlag felett vannak jóval.

2019. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az első szörnyű férfiatlan számomra, sokszor látni hasonlót, átlagosnak mondanam. A második átlag feletti.
2019. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek hivatásos modellek. Viszont a táska az első képen egészen vállalhatatlanul röhejes, a második képen meg igénytelen, gáz.
2019. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

k. Viszont a táska az első képen egészen vállalhatatlanul röhejes, a második képen meg igénytelen, gáz."


Sport táska b+++ , mért mi legyen rá írva ?? nike???? addias?? puma??

2019. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!