Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy átlagos férfi? Linkelhettek képet is.

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2019. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Hírességeket említenék, akik ha nem lennének híresek, átlagos pasinak számítanának. Pl. : Lionel Messi, Justin Timberlake, Edward Norton

Ezek átlagosak. Csak hogy kiemeljem a kontrasztot, hasonló kategóriákban akik híresek és ha nem lennének híresek akkor is jó pasinak számítanának, Pl. : Cristiano Ronaldo, Johnny Depp, Brad Pitt

2019. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan CR és Pitt nem az esetem, de van szemem, tudom hogy ők számítanak jó pasinak. Kettes jól leírta, nem tudok belekötni. :D

Személyes vélemény: Bár Adam Brodyt csúnyácskának mondják, mégis a kisugárzása hihetetlen számomra, van benne valami plusz. Hangsúlyozom számomra. Pedig a vékony férfiak sosem tetszettek. Talán ő az egyetlen akinek beadnám a derekam. :)

2019. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Justin Timberlake minden, csak nem átlagos. Ahogy Edward Norton sem. Ezt férfiként írom. Durva, milyen fonák ízlésed van 42%. 😄
2019. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

#2


C.Ronaldo pénz nélkül pont úgy néz ki, mint a helyi kisebbség némelyik képviselője, szóval őt jobb lenne onnan lehúzni.


Szerintem Paul Di Resta az aki tipikus átlagember - viselkedésre is azonnal felejthető, anno F1 futamok alatt sokszor elfelejtettem, hogy egyáltalán a pályán van.

2019. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
4# szerinted, ha NEM LENNÉNEK híresek, Timberlake és Norton után futnának a nők? Komolyan érdekel az érved, félre ne érts, nem kötekszem. Mondjuk hogy te férfiként mit látsz bennük ami miatt ők átlag felettiek. (?)
2019. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Nézz már Justinra, tök jóképű, férfias. Edward is. Nehogy már egy meleg kinézetű, hímripanc CR legyen jóképű. Annál én is jobban nézek ki.
2019. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
#4 Férfi válaszolóként írtam. És amúgy tényleg így van, Justin Timberlake és Edward Norton ha nem lennének híresek tényleg tucat pasik lennének, akik mellett simán elmennének a nők az utcán, úgy hogy észre sem vennék. CR a helyi menő kiskirály lenne, minden nő álma. Brad Pitt meg ilyen főnyeremény kategóriás férj jelölt, de egyéjszakásra is elmenne. Már ha magyarok lennének és nem lennének híresek.
2019. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem Justin nem férfias, fiúkás. Hangsúlyozom ez az én véleményem, ízlésem. De ha jól elolvastad volna a kommentem látnád, hogy CR sem az esetem. Egyáltalán. Ha a nők túlnyomó részénék reakcióját nézem, akkor CR jó palinak számít. Ez tény.
2019. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9


Azért én megnézném akkor is olvadoznának-e tőle, ha a városból kivezető utat építené a "tesókkal" átlagfizetésért, este természetesen Borsodival "alapozva".

2019. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!