Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy átlagos férfi? Linkelhettek képet is.

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
2019. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ebbol latszik, hogy mennyire szubjektiv az izles:D pl jamie campbell bower sztem baromi vonzo pasi, pedig sokak szerint csunya is lenne szerintem....


Az objektiven "jopasik" meg vilageletemben hidegen hagytak... akarmelyik black metal bandabol elobb jonnek ossze egy hosszuhaju metalarccal:D

2019. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig hidd el, CR-re akkor is buknának a nők, ha munkásszállón lakna, aszfaltot építene és Borsodi sört inna meló után. Szimplán azért mert jóképű. A többiekkel nem ez a helyzet, azok tényleg szar pasinak számítanának ilyen helyzetben.
2019. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja utolso es milyen nok?:D biztos sok igenyes, gyantaztato, zarabol oltozkodo rendes no.... jahnmem, hanem ilyen kozmunkas kapa kiesik a szajabol lakatos dzseniferek...


De az mindegy ugyebar:D nevetseges kis incelidiota

2019. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13


Akkor viszont hogy-hogy a Magyarországon élő kisebbségi klónjait nem igazán szeretik, max a tinilányok? :D

2019. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő átlagos férfi. (szerintem)


[link]

2019. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2019. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amúgy férfiszemmel nézve nekem az alábbiak tűntek mindig "jóképűeknek"


A remény rabjaiból Dufrense-t játszó színész, Mika Hakkinen fiatalon, Legolas meg aki Otto Gunsche-t alakította a Bukás filmben.

2019. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Paul Di Resta kifejezetten ronda. Ronaldo jó pasinak számít, de engem kifejezetten taszít a feje.


Edward Norton viszont nagyon bejön, ahogy Justin is jelenlegi kinézetével.


Nem tudom meghatározni milyen egy átlagos férfi.


N/29

2019. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából ilyen:

[link]

Nem ronda, de nem is jóképű. Nem kisfiús, de nem is macsó. Nem sovány, de nem is izmos és nem is kövér. Nem ápolatlan, de nem is piperkőc.

2019. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!