Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pénzközpontú nő minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pénzközpontú nő minek választ átlagos anyagi helyzetű férfit, ha utána csak szekálni és fikázni tudja és semmi nem elég jó neki?

Figyelt kérdés
általában egy harmincas munkás férfiból nem lesz jómenő vállalkozó vagy milliókat kereső mérnök. nem is értem mi van ilyen nőnek az agyában? hogy majd az ő hatására csoda történik?
szept. 9. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A nők ilyen esetben nem gondolkodnak
szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert bele szeret, ki eli a vagyait aztan csak utana jonnek az elvarasok.. a jokepu munkas ferfiak mind atesnek ezen akar tobbszor is.
szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Béna kérdés mert mi abban a szekálás ha ösztönzi a pasast? Amúgy meg lehet bármi csak akarni kell. Láttam csoda példákat erre.
szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem akar egyedül lenni addig sem amíg talál egy igazán pénzes pacákot akivel leléphet. Tranzitpasi vagy neki haver.
szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt látta otthon, gyerekként. Ezt ismeri, így 'tud' tenni.
szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Engem mondjuk arra neveltek, hogy igenis olyan férfit válasszak, aki anyagi biztonsagot is kepes nyujtani (az érzelmi mellett) Mi ezzel a baj? És igen, arra is, hogy nőkent, jóesellyel enyem lesz a házimunka és a gyerekek körüli teendők nagyrésze!
szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Meg amúgy is ő ez teszünk bele a kapcsolatba, többet áldozunk fel.

Hogy még ez mellett éhezzek is, meg 6 müszakozzak mert a pali életképtelen, na azt már nem!!!!!

Elég nekem a mosás főzés takarítás gyereknevelés, 8 órás normális munka.

Nem én vagyok a férfi!!

szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Facebook csopikban az ilyen elvarasos nok mind nagyon rondak vagy eondak es oregek is.
szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!