Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy tök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy tök sok szomorú, magányos nő van miközben elvileg soha nem volt ennyire kiegyenlített a nemek helyzete? Mármint az oké, hogy sok a nem jó kedvű, magányos pasi is, de az ő helyzetük romlott.

Figyelt kérdés
Ti gondoltok valamit az okokról, valahol furcsa nem?
aug. 15. 15:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%

Ne vicceljünk már, ma a nők összehasonlíthatatlanabbul boldogabbak, mint eddig bármikor a történelemben.


A szingliség kellemetlensége meg nem igazán fogható az elmúlt évezredek elnyomásához.

aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%

"hogy sok a nem jó kedvű, magányos pasi is, de az ő helyzetük romlott."


Miért romlott a férfiak helyzete? Gondolom kb annyi a magányos nő, mint a magányos férfi.


Amúgy meg az egyén jókedvét nem hiszem, hogy társadalmi tendenciák befolyásolják. Teszem azt, ha a tömeg boldog szingli, akkor jaj tényleg már nem is vagyok magányos én sem, nem szenvedek, sőt, én is de boldog szingli lettem! Ja nem.

aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Antiszociális lény ***** válasza:
52%
Mindenkinek olyan a helyzete amilet megrement magának, nem kell itt különböző társdalmi elméleteket gyártani, hogy ki miért van egyedül.. (Nyilván persze Önhibáján kívűl.)
aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Fogalmam sincs miről beszélsz...
aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem csak párkapcsolatra értettem a magányosság csak egy lehetséges rész.


De egy pasi korábban eltudott tartani egy családot egyedül, sokkal nagyobb döntési köre, befolyása volt. Sok tipikus ipari, építési férfi munkának sokkal nagyobb megbecsülése volt. Továbbtanulás is inkább férfi dolog volt.(plusz persze a párkeresés is: az internet nekik hátrány, korábban nem kellett az egész várossal versengeni a tindere)


Szóval szerintem az nem vita, hogy a férfiak helyzete, státusza romlott. De minimum nem erősödött.

aug. 15. 15:40
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

5

Igen, a férfiak státusza az egyenlőségig romlott. Szegények.

aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De a kérdés nem a férfiakról szólt. Hanem, hogy miért nem érződik általában a nőkön, hogy most jobb nekik, mint valaha. És az is egy válasz hogy valaki azt érzi magán, mit a korábbi válasz, hogy nagyon jó ez a kor.
aug. 15. 15:42
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

7

Te miről beszélsz?

Le tudnád írni, hogy pontosan milyen mutatók alapján jutottál arra a következtetésre, hogy a nők nem sokkal boldogabbak, mint régen?


Mert szerintem elég logikus, hogy az önrendelkezés, a törvény előtti egyenlőség és a (relatíve értelembe vett) biztonság úgy általában azért hozzájárul egy csoport boldogságához...

aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Ja most már értem. Ez is ilyen inci kérdés amiben vergődsz, hogy azért nincsen nőd, mert a férfiak státusza romlott. Nem, nem romlott. Csupán csak a nők nincsenek a férfiakra utalva és nem tőlük függenek.
aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek mást jelent a boldogság. Van akinek a boldog párkapcsolatot. Szerintem azért, jó ha van aki szeret és hazavár. Van aki egyáltalán nem vágyik kapcsolatra, van akinek meg ez okoz örömet. Persze, a nők is megtalálhatják ezen kívül a boldogságukat, akár a karrierben, akár utazásban bármi, de ne akarj senki felett sem ítélkezni, mert teljesen boldog ember nem létezik. Mindenki a saját negatív dolgaira koncentrál elsősorban, mert arra könnyebb. Ezért nehezebb észrevenni a jót sokszor.
aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!