Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy tök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy tök sok szomorú, magányos nő van miközben elvileg soha nem volt ennyire kiegyenlített a nemek helyzete? Mármint az oké, hogy sok a nem jó kedvű, magányos pasi is, de az ő helyzetük romlott.

Figyelt kérdés
Ti gondoltok valamit az okokról, valahol furcsa nem?
aug. 15. 15:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
18%

#26: "Az emberek még saját magukat sem ismerik, és a legtöbbjüknek fogalma sincs, hogy egy-egy váratlan helyzet milyen viselkedést fog kiváltani belőlük."


Tudom, hogy a többség ezen a reaktív véglényszinten mozog. Én viszont hosszú évek óta tudatosan dolgozom azon, hogy ebből a kezdetleges állapotból kimozduljak. Irtózatosan sok kudarc és pofára esés van mögöttem, viszont mostanában kezd egyre több jel is arra mutatni, hogy mégis sikerrel jártam.


"Akkor te, a kívülálló ezt ugyan honnan tudhatnád?"


A tapasztalataim + BAROMIRA jó megfigyelő vagyok. Sőt, az intuícióm még ennél is jobb.

aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
36%

Az onfenyezesben meg aztan level over 9000 :)



40F incel

aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
50%
#32: ez maximum azoknak önfényezés, akik túl LUSTÁK ahhoz, hogy utánam csinálják. Egy szóval sem állítottam, hogy ne lenne bárki más is képes ugyanerre, vagyis egyáltalán nem tartom magamat kivételesnek. Csak én vettem / veszem a fáradságot arra, hogy új képességeket fejlesszek ki (mert nem akartam egész életemben szemétláda, aljadék manipulátorok játékszere lenni, akikkel tele van ez az ország), a többség meg sz*rik bele, jó nekik úgy, ahogy van, csücsülni a langyos mocsárban.
aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
78%
A nők már egyenrangú partnerként tekintenek magukra, emiatt nem állnak le egy férfival csak azért, mert férfi, a férfiak egy része még manapság is azt hiszi, h csak mert f.sza van, okosabb, talpraesettebb, mint a másik. Nem találkoznak az igények, mert a faszik azt gondolják, hogy elég a minimum, a nők meg rájöttek, h boldogabbak egyedül, mint a férfiak minimumjával. Az a "szívás", hogy a nők nagy része nem kizárólag heteroszexuális, de náluk van az összes muff. 20 év múlva nézzünk rá arra, hogy melyik nem van elmagányosodva, akárhogy is, az alkalmazkodásra képtelen rétegre lesz ez jellemző.
aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!