Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szempontból ugye ma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból ugye ma egy "csóró férfi" az 20-30 éve még átlagos férfinek számított?

Figyelt kérdés

Jól látom szerintem hogy az az anyagi életszínvonal amit ma egy "átlag férfi" képvisel, tehát az hogy van egy munkahelye, keres átlagbért, van egy használtautója, lakást bérel vagy jobb esetben fizeti egy felújítandó lakás hitelét és évtizedek alatt apránként lassan összerakja a teljesen átlagos életét, ez manapság a "csóró férfi" életszínvonala.


Vagy ebben tévedek?



aug. 30. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Csóró teteje, átlag alja, régen is annak számított. Csórónak az számít, akik 25-35+ évesen is a gyerekszobájukból sírnak, hogy nem jutnak semerre. (Az ingyen mamahotel ellenére sem.)
aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Akinek évtizedek kellenek ahhoz, hogy eljusson az átlagos szintre az NEM átlagos.


Én bruttó 700 + nettó 40k cafeteria kombóval érzem azt, hogy átlagon vagyok. Azaz nem kell néznem a boltban az árakat, meg tudok engedni maganak egy költségesebb hobbit meg évi 2-3 kiránulást, plusz tudok félretenni, de mondjuk a saját lakás nekem is távoli cél.


Attól, hogy ez az ország a béka segge alatt van, attól még ez az átlagos, és nem az egyik hónapról a másikra nyomorgás.

aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Én 700EFt-ot keresek nettóban. Minden oldalról átlagosnak érzem magam. A csóróság és minden szubjektív jelző olyan dolog, amit az egyén határoz meg.


Ez az ország nem nyomorog, sőt sosem élt még ilyen jólétben. Azért érzik magukat csórónak, mert a viszonyítási alapuk egy fejlett nyugati ország. Hozzáteszem, ott is van nyomor.


Aki meg panaszkodik a politikára, inkább ne tegye. A magyar ember született, genetikailag irigy, önző, egoista, mondhatni ultra suttyó paraszt. Kicsiben sem tagadja meg magát, a kisember is megölné a másikat 5Ft-ért, a legkisebb haszon reményében a saját anyját is elárulná. A politikai garnitúra csak hűen tükrözi ennek a népnek a fő vonásait. Orbán, Mészáros, Lázár, Gyurcsány, Kunhalmi stb. pontosan ugyanolyan mint TE.

aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

" Azért érzik magukat csórónak, mert a viszonyítási alapuk egy fejlett nyugati ország. "


AZ egész EU-ban Magyarország a lecsóróbb. Oké, Bulgáriát egy milimélterrel beelőztük. Még.

aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3

Az önellentmondásod szédítő.

aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: nem gondolod, hogy esetleg ideje lenne megtanulni árnyaltabban gondolkodni?
aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
4. Mesélj, miben szenvedsz hiányt? Röhejes a magyar parasztok siránkozása! A lukszusz kellene mi? A lukszusz! Ez a rosszindulatú nyomorêk nemzet azt érdemli amit kap. Az meg hogy a magyarnak nem jó semmi, az már megszokott. Az hogy a magyar nem becsüli azt amilye van már nem újdonság. Az hogy vér ciki magyarnak lenni külföldön, azért ez a végtelenül ostoba nép megdolgozik hazán belül és hazán kívül is. Sajnos ezek tények. A vállalkozói réteg aki nem fizet, az is magyar, a fidesz is magyar, az ellenzék is. Innentől kezdve nem kérdés hogy a társadalom sem jobb. Közlekedési kultúra, párkapcsolati sekélyesség, rossz családok, rossz emberek, önzőség, sértődékenység, rosszat akarás a másiknak... Nos ezeket ki hozta? Vagy Jézus oldozza fel ezt a népet? Ugyan már! A legjobb a magyaroktól olyan messze kerülni, amilyen messze csak lehet. Sírni mindenki tud hogy utolsó helyen van az ország, de bizonyítani valahogy senki nem akar még a mikro környezetében sem. Mondok példákat: távolsági buszon a retkes cipőt feltenni az ülésre. Hangosan telefonálni 2 órán át unalomból, leszrva a többi embert. A sorban várakozás csak opció, bármikor beállnak egymás elé. Előzékenység maximális hiány stb. Magyarok? Ó igen!
aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

7

Szerintem nem hülyék a magyarok, de te remek ellenpélda vagy 😂

Kretén...

aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8. Prezentáltad a valódi magyart. Hárítasz, majd egyből rátolod az ellenségre a dolgot. Jó is nektek orbán, a nemzet sarja! Ja, majd a tisza áradni fog, várjátok csak, kolbászból lesz a kerítés is.


Az van hogy a normális magyar elzárkózik, elhatárolódik. Más különben felfalják a disznók!

aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem még ennyi sincs és párom nem tart csórónak. :D Tehát viccesek és nem reálisok az ilyen megállapítások. Aki ezeket össze tudja hozni, az már eléggé jó. Különben autóra nem is mindenkinek van igénye, ez pláne egyáltalán nem lehet alap.
aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!