Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok tisztában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tisztában vagytok azzal, hogy ha JÓKÉPŰ pasit akartok, akkor Nektek is minimum Hercegnőnek kell lenni? (Hercegnő = arca szép és rácmentes, alkatra vékony)

Figyelt kérdés
Társkeresőn látom, hogy olyan akar nálam jobbképűbb pasit (nyilván van ilyen sok, de azért én is megütök egy szintet), aki önmaga sem túl szép..vagyis hát kb. az én szintemen van..vagy elfogadjuk, hogy a saját szintünknél feljebb nem reális az ismerkedés, vagy sosem lesz senkink..nyilván lehet úgy dolgozni a kapcsolaton, hogy nekünk tényleg az a másik legyen a "nagy ő"..igazából mindenkinél van szebb, "jobb" külsőre..csak azt látom sok nő ilyen téren egyszerre értékeli "felül" magát és "le" a vele "egyszintű" pasit...az is igaz, erre én is hajlamos vagyok a nők felé, szóval jah..de legalább a tudatában vagyok. :-D

ma 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És ez azért a te dolgod, mert.....?
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, párom is jóképű (bár ez amúgy szubjektív), én meg tetszem neki.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan parameterek menten keres part, ahogyan akar. Te is kereshetsz topmodellt, max nem lesz sikered. Egy atlagos no is kereshet tole sokkal vonzobb (bar ezt amugy ki donti el?) ferfit. Ha talal, jo neki, ha nem, nem. De ez mindenkinek a joga, dontesi szabadsaga, amihez az egvilagon senkinek semmi koze nincs.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én jóképűnek számítok, mégis olyan lányok izgatnak akik nem az általad említett kategóriába esnek. Természetesen most szexről beszélek. A párkapcsolathoz elsősorban a személyiség a mérvadó bárhogyan is néz ki.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod, hogy nálad jobb képűt akar?
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen szubjektív, hogy ki hogyan ítéli meg a másikat. Mindenkinek joga van olyat keresni akihez vonzódik. Nem láttál még olyan párt a valóságban, ahol az egyik fél jobban nézett ki a másikhoz képest? (Nem a sugar daddy szintre gondolok) Vagy olyat ahol kb egy szinten voltak? Annyi, de annyi féle pár van, meg kapcsolat. A lényeg a boldogság, hogy az ember megtalálja a másik felét. Senkinek sem dolga a másik felett ítélkezni vagy hogy kinek kihez van joga.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez nincs igy.

Simán vannak alfák kapcsolatban átlagnőkkel sőt inkább veszik el azokat mint az instásakat.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, kinek ki szàmít jóképűnek vagy jó nőnek...

Ez teljesen szubjektív dolog, ezen kívül nincs is hozzá semmi közöd!😉

Én is randizni fogok egy szàmomra csillagos ötös személlyel, akinek meg én vagyok jó csaj -aztàn hogy màs szemében milyenek vagyunk, pont hidegen hagy .Mindenkinek jogàban àll boldognak lenni azzal, akivel csak jól esik.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
74%
Mikor értik már meg a férfiak hogy a nőknek a belső számít, és nem olyan fontos nekik a külső mint a férfiaknak?
ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ez egy nagy hazugság. Pont hogy a férfiaknak kevésbé számít a külső hiszen kövér nők is esélyt kapnak a kövér férfiak kapnak esélyt? Nem.
ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!