Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg terhes vagyok, és az elmúlt időszak teljesen e körül forog, ami nem baj, de azért nem szeretném elhanyagolni a páromat, és sokat segít nekem/nekünk, valahogy szeretném meghálálni, éreztetni vele, hogy szeretem.

Korábban könnyebb volt a helyzetem, mert csináltam finom, romantikus vacsit szépen feloltozve, kis tánc, ez meg az, sütike stb. Kirandulas...

De most jelenleg nem szeretkezhetunk, sütike már van minden héten, van hogy 2 szer is, mióta itthon vagyok.

Kirándulást nem merek szervezni, mert nem lehet tudni az nap hogy leszek, van hogy egesznap rosszul vagyok, es nagyon hamar elfáradok.

Nem szabad hosszabb sétákat tennem, tehát egy jó túra is ki van zárva.

Wellnesre gondoltam, de most is folyasom van, nem lenne jó egy közösségi medence, fürdőt se merek venni...

Tehát nagy mértékben levagyok korlátozva a várandósság miatt. Amiről tudom, hogy szereti azt most nem tudom megadni, és a kreativitás most nem az erősségem, és egyszerűen más nem jut az eszembe. Azt szeretném, hogy jól érezze magát, kicsit kikapcsolodjon, közben a kapcsolatunk is ápolva legyen, de miattam ezt nem tudom teljesen megadni.



#Meglepetés, ajándék, szeretet
szept. 17. 15:29
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, borzasztóan sajnálom, hogy ilyen irányt vett a kérdésed, nem értem az embereket, elképesztően alul van már a szint. Szimplán intelligencia kérdése, hogy az emberek törődjenek egymással, a kapcsolatukkal és kölcsönösen egymással. Sok házasság pont amiatt megy tönkre, amit itt egyesek tolnak, hogy te csak magaddal és a terhességgel foglalkozz. Persze, vigyázz magadra, hiszen veszélyeztetett terhes vagy, de attól még nem valami végstádiumú betegségről van szó. Szerintem teljesen korrekt, ahogyan látod a dolgokat és kedves, hogy ilyen állapotban is figyelsz arra, hogy működjön a kapcsolat.


Volt nekem egy férfi kollégám, három lánya van, akkor még kicsik voltak, mikor együtt dolgoztunk. Ő mondta nekem mindig, hogy nagyon sok terhet jelent három gyerek, de mindig szakítanak arra időt a feleségével, hogy egymásra is figyeljenek. Ez természetesen azt jelentette, hogy hiába apuka dolgozott, ugyanúgy kivette az házimunkából is a részét, mint a felesége és ugyanúgy fürdette, pelenkázta, orvoshoz vitte a gyerekeket. Cserébe a felesége is törődő volt, mert mindketten a kölcsönösségben hisznek. A gyerekek már felnőttek és ők még mindig nagyon jól megvannak, működik a házasság, mert a mai napig ápolják azt.


Ez az, amit itt sokan sosem fognak fel és csodálkoznak, ha elhidegülnek a párjuktól vagy megcsalják őket.


44/N

tegnapelőtt 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!