Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg terhes vagyok, és az elmúlt időszak teljesen e körül forog, ami nem baj, de azért nem szeretném elhanyagolni a páromat, és sokat segít nekem/nekünk, valahogy szeretném meghálálni, éreztetni vele, hogy szeretem.

Korábban könnyebb volt a helyzetem, mert csináltam finom, romantikus vacsit szépen feloltozve, kis tánc, ez meg az, sütike stb. Kirandulas...

De most jelenleg nem szeretkezhetunk, sütike már van minden héten, van hogy 2 szer is, mióta itthon vagyok.

Kirándulást nem merek szervezni, mert nem lehet tudni az nap hogy leszek, van hogy egesznap rosszul vagyok, es nagyon hamar elfáradok.

Nem szabad hosszabb sétákat tennem, tehát egy jó túra is ki van zárva.

Wellnesre gondoltam, de most is folyasom van, nem lenne jó egy közösségi medence, fürdőt se merek venni...

Tehát nagy mértékben levagyok korlátozva a várandósság miatt. Amiről tudom, hogy szereti azt most nem tudom megadni, és a kreativitás most nem az erősségem, és egyszerűen más nem jut az eszembe. Azt szeretném, hogy jól érezze magát, kicsit kikapcsolodjon, közben a kapcsolatunk is ápolva legyen, de miattam ezt nem tudom teljesen megadni.



#Meglepetés, ajándék, szeretet
szept. 17. 15:29
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
52%

Két gyerekem van és szerencsére egyikkel se voltam veszélyeztetett terhes, de még így se járt az eszem azon hogy mivel kényeztessem a 'zuram miközben a gyerekét hordom, nemhogy egy olyan állapotban ami itt le van írva, hogy ezt nem lehet azt nem lehet, szexelni sem lehet stb.

Egyetértek az előző oldalon valakivel, nekem is gyanús ez a lábtörlő viselkedés, szerintem is a sütikés troll, aki tuti nem nő.

szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
73%
Mit nem lehet azon felfogni, hogy NEM KELL semmit csinálni amikor folyamatosan nem bírsz, lefáradsz?
szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy minek neked ötlet? OLDJÁTOK MEG KETTEN! Ha az együtt töltött időt nem tudjátok összehozni akkor hogyan fogtok babával törődni?
szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

27

Az intimitás nem csak a szexxel egyenlő... vagy a fizikai érintkezés.


Nem azért sütök vagy főzök mert mostnincs szex :D

Lehet van aki azért csinálja egyiket masikat mert kompenzálni akar. Nálam ez nem így van...


Egyszerűen, neki jól esik ha sütök valamit, én szeretek sütni is meg neki örömet okozni. Nálatok ez miért okoz problémát?


Na és akkor lassan elindulnak a feminista meg himsoviniszta hozzaszolasok...


Szerintem egy férfinak igen is vonzó ha a nő a toltott káposztát nem a kotonba tölti és nem csak annyit lát a ferfibol hogy pénz, pina, pia... mert ez a nő ugyan ennyit is ér egy másik férfi szemében.

Azt adj amit kapni szeretnél.

szept. 17. 18:32
 35/51 anonim ***** válasza:

A kérdező 24 és 34-es megnyilvánulásából tökéletesen lejön hogy nem (terhes) nő hanem pasi troll.


Mi ez már: Amúgy is olyan ember vagyok, aki szeret önálló lenni, sokáig nem tudom elviselni, hogy még a másik Vért izzadva dolgozik, én verjem a szobában és elvezkedjek, hogy nekem moat milyen jo...

Mit versz nőként? Meg ez a feministázás a 34-ben...

szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

#35


Most már én is belátom, hogy troll. Össze-vissza beszél amúgy. Nem is arra reagál amit írtunk.

szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

"Azt adj amit kapni szeretnél."


Nem így van hanem így:


"Azt kapsz amit adsz!"


De amúgy az hamis állítás.

szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Ez reflektálás volt arra, hogy mivel terhes vagyok, nekem most nem kell csinálnom semmit, ennyi volt. Csak nyissam ki a számat és várjam, ahogy minden berepül, majd a másik megcsinal mindent. Mert majd ha megszulok akkor nem lesz idő... hát ha majd megszulok, akkor is lesz idő, arra van idő, amire szánsz időt.


Hát szerintem ez a viselkedés teljes mértékben a másiknak a semmibe nézése. Mivel nem halálos ágyba fekvő beteg vagyok, aki nem tudja használni a kezét és a lábát... vagy csak a hozzászolo akarja ilyen szintre lehuzni a terhes nőket, vagy a férfiakat akarja ilyen szinten lealázni.


Van annyi időm és energiám, hogy a párommal is törödjek, pusztán azért mert szeretjük egymást. És ha valaki ilyenkor azt érzi, hogy ez már labtorlo viselkedes, hát az az ő dolga, nekünk ez nem labtorlo viselkedes. Inkább őszinte szeretet és tisztelet a masik iránt. Sajnos érzelmileg sokaknak van mit tanulni, mert hiába felnőttek korban, érzelmileg meg mindig egy egysejtű szintjén tartanak. Mert nem tanultak meg mi a szeretet,szerelem, tisztelet, ezért nem is bántom ezeket az embereket, de nem késő tanulni.

És emiatt a parkapcsolataik is olyan, amilyen.

szept. 17. 18:56
 39/51 anonim ***** válasza:
De a jó Isten áldjon meg mire fel teszed magad amikor azt se tudod, hogy mivel lepd meg, sőt még megegyezni se tudsz vele? Ez neked a nagy szeretet? Akkor legyen. Előre sajnálom a gyereked! Szinte biztos, hogy írsz még te ki ide kérdést, hogy mit csinálj. De tegyük hozzá, hogy átlátszó trollocska vagy.
szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
#38 ne hari, de teljesen értelmetlenül és összefüggéstelenül zagyválsz és tuti nem vagy terhes nő. Veszélyeztetett terhesként (amiket korábban írtál hogy semmit se lehet) nem nyekergünk azon hogy hogy kell kényezetetni a pasit. Hanem neki kell ezt csinálnia, mivel a veszélyeztetett terhest kímélni kell. A prioritás az hogy időre kihordjuk a babát, ne jöjjön sokkal korábban és nem a tánc az urunknak meg a sütike. Mondom ezt úgy hogy egyik terhességemkor se voltam veszélyeztetett terhes, de idióta sem. Éltük az életünket úgy ahogy előtte. És előtte sem kúsztam-másztam és szolgáltam, majd pont terhesen fogom elkezdeni...
szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!