Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg terhes vagyok, és az elmúlt időszak teljesen e körül forog, ami nem baj, de azért nem szeretném elhanyagolni a páromat, és sokat segít nekem/nekünk, valahogy szeretném meghálálni, éreztetni vele, hogy szeretem.

Korábban könnyebb volt a helyzetem, mert csináltam finom, romantikus vacsit szépen feloltozve, kis tánc, ez meg az, sütike stb. Kirandulas...

De most jelenleg nem szeretkezhetunk, sütike már van minden héten, van hogy 2 szer is, mióta itthon vagyok.

Kirándulást nem merek szervezni, mert nem lehet tudni az nap hogy leszek, van hogy egesznap rosszul vagyok, es nagyon hamar elfáradok.

Nem szabad hosszabb sétákat tennem, tehát egy jó túra is ki van zárva.

Wellnesre gondoltam, de most is folyasom van, nem lenne jó egy közösségi medence, fürdőt se merek venni...

Tehát nagy mértékben levagyok korlátozva a várandósság miatt. Amiről tudom, hogy szereti azt most nem tudom megadni, és a kreativitás most nem az erősségem, és egyszerűen más nem jut az eszembe. Azt szeretném, hogy jól érezze magát, kicsit kikapcsolodjon, közben a kapcsolatunk is ápolva legyen, de miattam ezt nem tudom teljesen megadni.



#Meglepetés, ajándék, szeretet
szept. 17. 15:29
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
46%

Hát tényleg nagyon betojottnak tűnsz. Szex nélkül nem bír élni? És akkor hogyan bírja majd ki amikor nem lesz erőd kefélni, vagy akkor is aláfexel? :DDD


Anyukád borogasson téged egy kis ésszel, ne légy már csicska, törlőkendő!

szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
39%
Nincs róla szó, hogy a férfi szűnjön meg létezni és ne legyenek igényei. Illetve még nincs meg a gyerek. A nő terhes. Miért neki kéne kényeztetnie apukát? Jóvá kell tenni, hogy nem tud dugni vagy miért?
szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy. De soha nem szabad kutyába lemenni egy pasinak. Akkor kezd el jó dolgában megveszni. Már így is elég csicska dolog a gyerekét szárba szökkenteni.
szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
42%

Komoly, amit itt lenyomnak egyesek. Mintha egy terhes nő nem akarhat örömet szerezni a férjének.


Azért az megvan, ugye, hogy a terhesség nem végstádiumú tüdőrák? A kérdező nem haldoklik, hanem boldog, és szeretne valamivel örömet szerezni a párjának.

szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ez a tipikus, "csak a szex a közös dolgunk, de most nem tudok neki puncit adni, valamit ki kéne találni".
szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, azt javaslom, hogy nagyon gyorsan húzz el ebből a topikból, és felejtsd el, amit itt olvastál.


Egy csomó megkeseredett, nyomorgó ember köpködi itt a gyűlölködő kommentjeit. Vélhetően irígyek egy boldog kismamára, akivel a párja szeretettel törődik.

szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
34%
Te vagy az, aki egyszer megkérdezte itt, hogy más is szokott minden nap sütikét sütni a férjecskéjének? 😀
szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
46%
Azért akar benyalni mert attól van össze szarva, hogy ha nem ad pun*t akkor a párja megy és félrelép, vagy hát akkor már nem érzi, hogy szereti. De alig bír mozogni, a hosszabb séta se megy. Vagyis biztos, hogy veszélyeztetett terhes, vagy a terhesség utolsó stádiumában van. A nyavolya pattogna egy f*rok miatt, ilyen állapotban csak amiatt, hogy el ne hagyjon. Fasza családba születik a baba szó se róla!
szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
40%

Fejezd már be, nem unod, hogy ötven hozzászólást írsz? Fáj, hogy mások odafigyelnek egymásra, törődnek a párjukkal?

Pont ez a legnagyobb gond, hogy a legtöbben azt gondolják, ha már megfogant a gyerek, onnantól kezdve ennyi a kapcsolat, a gyerek van a középpontban és a két fél megszűnt létezni, mint egy pár.


Kérdező! Nagyon kedves tőled, hogy törődsz a kapcsolatoddal, ahogyan a párod is. A fanyalgókkal ne foglalkozz, a saját nyomorúságos életükből indulnak ki.

szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
30%
#18 Rettentő szar életed lehet, de úgy látom, nem véletlen. Ennyi rosszindulat egy emberben bőven sok. Nem lep meg, hogy boldogtalan vagy és fogalmad sincs a boldog párkapcsolatról.
szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!