Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg terhes vagyok, és az elmúlt időszak teljesen e körül forog, ami nem baj, de azért nem szeretném elhanyagolni a páromat, és sokat segít nekem/nekünk, valahogy szeretném meghálálni, éreztetni vele, hogy szeretem.

Korábban könnyebb volt a helyzetem, mert csináltam finom, romantikus vacsit szépen feloltozve, kis tánc, ez meg az, sütike stb. Kirandulas...

De most jelenleg nem szeretkezhetunk, sütike már van minden héten, van hogy 2 szer is, mióta itthon vagyok.

Kirándulást nem merek szervezni, mert nem lehet tudni az nap hogy leszek, van hogy egesznap rosszul vagyok, es nagyon hamar elfáradok.

Nem szabad hosszabb sétákat tennem, tehát egy jó túra is ki van zárva.

Wellnesre gondoltam, de most is folyasom van, nem lenne jó egy közösségi medence, fürdőt se merek venni...

Tehát nagy mértékben levagyok korlátozva a várandósság miatt. Amiről tudom, hogy szereti azt most nem tudom megadni, és a kreativitás most nem az erősségem, és egyszerűen más nem jut az eszembe. Azt szeretném, hogy jól érezze magát, kicsit kikapcsolodjon, közben a kapcsolatunk is ápolva legyen, de miattam ezt nem tudom teljesen megadni.



#Meglepetés, ajándék, szeretet
szept. 17. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
60%
Ő hogyan próbál a kedvedben járni, örömöt szerezni neked?
szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
13%

Csinálj egy kuponfüzetet. Minden oldalra írj be valamit, pl. "masszírozás" vagy "megfőzöm a kedvenced"... stb. te ismered, te tudod, hogy miket szeret, az alapján ötletelj, hogy miket írhatnál bele. Minden oldal legyen letéphető vagy akár külön lapokra is írhatod és akkor váltja be, amikor csak szeretné.

Én csináltam egyszer ilyet az exemnek és nagyon örült neki.

szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
61%

Ő terhes vagy miért te akarod őt kényeztetni meg hálálkodni? Normális vagy...?? Bocs hogy nem tudok fürdőbe menni, dugni meg neccben parádézni, bocs hogy csak a heti 2 sütikére telik szerelmem. Te mivel kényeztetsz engem?

Legyen eszed!!

szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
42%

"azért nem szeretném elhanyagolni a páromat, és sokat segít nekem/nekünk, valahogy szeretném meghálálni, éreztetni vele, hogy szeretem."


Ezt tudjátok értelmezni? Gyengébbek kedvéért, a párja mindenben segíti őt, ahogyan tudja és ezt szeretné viszonozni. Erről szól egy kapcsolat, nem arról, hogy a férj nyalja ki a terhes asszony hátsóját.

szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
38%
A 3-as válaszoló tökéletes példa arra, hogy miért nem működnek a házasságok a terhesség után. Elvárás, hogy a férfi ugrálja körül a nőt, minden szóljon a terhességről és a gyerekről, a férfi szűnjön meg létezni és ne legyen igénye semmire.
szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%

Kedves tőled, hogy ennyire szeretnél a párod kedvében járni, de sztem várandósság idején ezt pont fordítva kéne, neki kéne a te kedvedben járni..


Ha meg a kedvedben jár, ezt viszonozni szerintem úgy tudod hogy este összebújtok, nem kell sztem semmi extra.


Meg aztán attól hogy nem szexelhettek, még kényeztetheted őt sok módon.

Az orál megoldható, de ha az se, kézzel bármikor csinálhatod neki.


Amikor a feleségem terhes volt, akkor max ennyi fért bele, de én imádtam, meg ő is. Néha hiányzik is a kézimunka, mert alapból mindig szexelünk.

szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező leírta, hogy a párja támogató és odaadó. Mióta lett főbenjáró bűn, ha valaki ezt viszonozni szeretné? Ennyi besavanyodott hülyét, de komolyan...


Kérdező, valószínűleg most valami otthon ülős program lenne az ideális. Bekuckózás, filmnézés, társas stb. Hagyd most az extra dolgokat, inkább pihenjetek együtt.

szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
65%
Attól nagyobb örömet nem tudsz neki szerezni, hogy vele vagy és a babáját várod. Nem tudom terhesen miért agyalsz ikyeneken. Elég ha beultok valahova, vagy veszel neki valamit aminek örülne, kielégíted azt csókolom.
szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
12%
Félsz, hogy elhagy, vagy mi ez? Úgyis le fog lépni a gyerek max. 3 éves koráig.
szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
41%
Ide csak nyomorult életű emberek járnak, akiknek még nem szerzett örömöt egy párkapcsolat?
szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!