Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg terhes vagyok, és az elmúlt időszak teljesen e körül forog, ami nem baj, de azért nem szeretném elhanyagolni a páromat, és sokat segít nekem/nekünk, valahogy szeretném meghálálni, éreztetni vele, hogy szeretem.

Korábban könnyebb volt a helyzetem, mert csináltam finom, romantikus vacsit szépen feloltozve, kis tánc, ez meg az, sütike stb. Kirandulas...

De most jelenleg nem szeretkezhetunk, sütike már van minden héten, van hogy 2 szer is, mióta itthon vagyok.

Kirándulást nem merek szervezni, mert nem lehet tudni az nap hogy leszek, van hogy egesznap rosszul vagyok, es nagyon hamar elfáradok.

Nem szabad hosszabb sétákat tennem, tehát egy jó túra is ki van zárva.

Wellnesre gondoltam, de most is folyasom van, nem lenne jó egy közösségi medence, fürdőt se merek venni...

Tehát nagy mértékben levagyok korlátozva a várandósság miatt. Amiről tudom, hogy szereti azt most nem tudom megadni, és a kreativitás most nem az erősségem, és egyszerűen más nem jut az eszembe. Azt szeretném, hogy jól érezze magát, kicsit kikapcsolodjon, közben a kapcsolatunk is ápolva legyen, de miattam ezt nem tudom teljesen megadni.



#Meglepetés, ajándék, szeretet
szept. 17. 15:29
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

39

Ötletet szerettem volna. Tudod pl. Ha valaki egész életében repült, és tanácsot kér vagy ötletet h9gy m9ndjatok már szárazföldi programot, mert vakon vagyok tok mindegy mi miatt, akkor nem lekell nézni, minősíteni, kritizálni, csak mert xy nak ez furcsa.


Ha valaki inni kér hiába adsz neki csokit. Szomjas marad. Érted már?


Meglepetés, azért meglepetés, mert a masik nem tud róla, hogy mi készül.

Igen van aki szereti, van aki nem szereti. De ez megint masik téma.


A kérdés nem az volt mit tegyek vagy ne tegyék, mert olyannyira nem ismerem a párom se magam, hogy nem tudom mi van, ha nem csak ötletet kértem, milyen programok lehetnek, amiket mondjuk valakik már élveztek. És ez még mindig nem azt jelenti, hogy azt is fogjuk csinálni, hanem csak bővítettem a látóterem, lehet közben tok más eszembe jut és az lesz.


Elmesz egy másik városba és a helyiektől megkerdezitek mi a helyi látványosság, mert nem voltál még ott, Azzal szerintem nincs probléma. Azzal már van ha emiatt elkezded szapulni.


Szerintem akárki akármit mond, ezzel nincs baj, ha 2 ember figyelmes egymásra, terhesseggel vagy anélkül, gyerekkel vagy anélkül. Sőt igazából, mindenki megérdemelné ezt a fajta szeretet.


És azért szerinted ha nekem ez érvágás, és mentálisan, fizikálisan olyan megterhelo, hogy rosszul vagyok tőle, megcsinalom? Hát nem, pont ez lenne az a helyzet, amikor jajj megcsinalom csak elne hagyjon, és inkább veszélybe kerülök, ebből nincs sose semmi. És szerencsére nálunk nem ez van.


40

Ha vissza olvasod itt az nyekereg, akinek ez nem tetszik, hogy terhesen én mit szeretnék a párommal, páromnak. függetlenül, hogy nem ez volt a kérdés, én csak kiegészítettem pár gondolattal, hogy vázoljam, hogyan is működhet még egy parkapcsolat. Az a te dolgod, hogy te ennyit bírsz, nektek ez így volt jó, elfogadtatok. Benned akkor más energiák vannak, nekem megy a maraton, neked a rövidtav. Nekem ezzel nincs bajom, különbözőek vagyunk, 2 terhesség sem egyforma még ha ugyan az az anya akkor sem. Ez nektek probléma, és ezért ti vagytok kiakadva, hogy hát amiket írok az nonszensz, meg papucs meg stb.

És ezen nem tudtok tovább lépni, mivel a kérdés nem ez volt.


Mi szeretjük egymást és pont. Semmi olyat nem tettünk, ami a másiknak ártana. És semmi olyat nem várunk el ami a másiknak ártana.

Hogy nektek mi fér ebbe bele, azt ti tudjátok, mindenki maga tudja. Valaki nyitott kapcsolatban boldog. Valaki nem. Ha ez mind a 2 félnek jó, ott nincs baj. Ha már az egyiknek nem jó, akkor van baj.

szept. 17. 19:41
 42/51 A kérdező kommentje:

A legertelmesebb hozzaszolás, ötlet eddig az volt, hogy verjem ki neki. És mivel sosem vertem ki neki, mert már minden más volt, így basszus ez mekkora ötlet már, és amúgy biztos nagy élmény is lesz emiatt... szóval köszönöm.


Közben megjott az ötletem is, csinálok neki egy forró fürdőt, gyertyakkal, fürdősoval.

Igaz én már nem férek be mellé de neki a hosszú melós nap után, jól fog esni. Sőt bemegyek és kiverem neki. És valamiért, nekem is jól fog esni, hogy kényeztethetem, valószínűleg ez valami kölcsönös papucs szindróma lehet szerintetek...


Mivel én már megtehetem, hogy délig alszok, neki ennyi örömöt igazán adhatok. Aztán holnap sütök egy jó kis fánkot, mert örülök, hogy végre nem a gyárban szopok, ha nem az én szerelmemnek és a mi kis picikénknek süthetek egy finom sütit.... igen emiatt valószínű borzalmas anya leszek, és ez a gyermek meg sem érdemli majd, ezt a banas módot, minek is vállalunk gyereket....


Sajnos az emberek nagyon hülyék tudnak lenni. És itt a hülyén van a hangsúly. Mert amíg valaki csak buta, az nem veszélyes, de ha már hülye na az kártékony, a saját és mások életére is. És most a hülyék korát éljük, ezért nem is várok már értelmes hozzaszolast.

szept. 17. 19:54
 43/51 anonim ***** válasza:
Megérdemled
szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg csak incel trollkodás. Full igénytelen, félanalfabéta írás, mellesleg stílusában cseppet sem nőies és most még benyögi azt is hogy amúgy "gyárban szopna" és ki fogja verni az urának és sütikét meg fánkot is fog sütni 🤣
szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem troll. De ez a fánk meg sütike... nagyon furi.
szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ha troll ha nem mindenképpen hibás.
szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

44


Légyszíves, kiértékelnéd részletesebben? Pontosan melyik része a számodra igénytelen, félanalfabéta? Mert ez az érv, amit leírtál, nah az már félanalfabéta. Mi a nőies?

Amit írtam, nem azt akartam, hogy ti élvezkedjetek, ha nem igaz kicsit nyersen leírtam a terveket, tényeket.


Neked lehet urad lesz úgy, ahogyan te ertelmezed, mert ilyen gondolkodással, könnyű belecsuszni egy uram kapcsolatba.

szept. 17. 22:00
 48/51 A kérdező kommentje:

Lehet igaza volt a sok negatív kommentelőnek, nem tetszett neki. Még sem ismerem vagy már eltávolodtunk. Talán papucsnak lát már emiatt a gesztus miatt.

Elrontottam...de lehet sosem csináltam jól.

Hát mindenesetre a baba jön, ha szeretjük egymást, ha nem.

szept. 17. 23:03
 49/51 anonim ***** válasza:
72%
Valld be, hogy troll vagy és ne játszd el tovább a terhes nőt mert sajnálom a nem létező gyermeked!
tegnapelőtt 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
59%
Ja tegnap este nem ízlett a süti vagy a kiverés és már tönkre is ment a házasságotok? Ejnye, de sajnálom.
tegnapelőtt 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!