Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek, hogy szinte bármelyik pasit megkaphatják?

Figyelt kérdés
szept. 16. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%

63

A nagy lófszt. Pasik is szoktak válogatni, egyesek kifejezetten elszállt igényekkel. És kezdjük ott, hogy a nő eleve abból választ, aki bepróbálkozik náluk, vagyis kiválasztották.

szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:

#54 Mondjuk neked fogalmad sincs róla, hogy én hogy nézek ki.

Annyit elárulok, bőven van olyan nő, aki szexre is alig kaphat meg férfiakat, nemhogy akárkit.

Ahhoz ki is kell nézni valahogy...

A szinte akárki alatt meg azt értem, hogy megkaphatnék akár olyat is szexre, aki házas, vagy kapcsolatban van.Más kérdés, hogy nekem ilyen nem kell.

szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit elárulok, bőven van olyan nő, aki szexre is alig kaphat meg férfiakat, nemhogy akárkit.

Ahhoz ki is kell nézni valahogy..."

Végre-végre egy másik nő is leírja ezt!

Eddig a többi nőtől pont ugyanazt láttam itt, mint a sikertelen férfiaktól, hogy egy nő szexre aztán tényleg szinte bárkit, lehet válogatni a jobbnál jobbak közül stb. Hát, marhára irigylem azokat, akiknek ez a valósága! Én ronda nőként még házas/foglalt férfiakra is hiába ácsingózom. Jelenleg is van jó pár, akivel benne lennék, de rám sem néznek. Pedig nem "chadek". Csak hát ja... ahhoz ki is kellene néznem valahogy... Így, ocsmány pofával labdába sem rúghatok, hiába a vékonyság, ami egyes ostobenkók szerint mindent visz.

szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
100%

Nettó f.szság.

Honnan álmodtad?

Sohasem kaptam meg, akit akartam, de mást sem igazán.

Ez nem úgy megy, hogy jutifalattal a kezemben rábökök a Józsira, hogy gyere, az meg jön, mint egy kiskutya.

A férfiak nem zenegépek, hogy bedobok egy huszast, és húzzák a nótámat!

szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 A kérdező kommentje:
Pedig a legtöbb férfit kb ilyen könnyű megkapni ahogy írtad.
szept. 17. 21:20
 76/80 anonim ***** válasza:
75, honnan tudod, milyen könnyen szexel a legtöbb (több, mint 2 milliárd) férfi?
szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbet? Hol vannak? Nagyítóval sem találom lassan 30 éve őket, de sokan mások sem! Ez egy urban legend...
szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
érdekes aki nekem kellett azt én sem kaptam meg sosem, mindig mások választottak engem is
szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 A kérdező kommentje:

77. Pedig tények. menj le egy szórakozóhelyre meglátod mennyi pasi lesz.

Az online térben is. Itt is kaptok sok levelet, és én is egy konkrét megkapható férfi vagyok.

szept. 18. 07:52
 80/80 A kérdező kommentje:

78. Mindenkit nem lehet megkapni, csak majdnem mindenkit. Ezért írtam "szinte bármelyik".


De ezem már nincs vita. A minőséget kifogásolták többen, nem a mennyiséget.

szept. 18. 07:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!